Anime önerisi

FullMetal Alchemist Brotherhood
Violet Evergarden (Çizimleri efsane)
One Punch Man (2. Sezon hayal kırıklığı 1. Sezon efsane)
Charlotte
Death Note
Saitama'yı unuttuğuma inanamıyorum. :D Gerçi 2. sezonda figüran gibi dolaştı onun etkisi olabilir. :D

Tür vs. önemli değil ama kendi türünde öne çıkmış bir şey olursa iyi
Direkt bu kısma yönelik tavsiyede bulunmak istiyorum.

Aksiyon alanında anime çok ama hiçbiri bir Fate/Zero değildir.

Dram alanında Shigatsu wa Kimi no Uso en popüler animedir. Kesinlikle izle derim.

Bilimkurgu alanında zaman yolculuğu temalı Steins Gate hem popüler bir animedir hem de çok güzeldir. Myanimelist'te aldığı 9 puanı sonunda kadar hak ettiğini düşünüyorum.

Monster kesinlikle türünün en iyi animesidir. Hangi türde saysam bilemedim. Seinen, gizem, psikolojik gibi türlere giriyor. 78 bölümde yapboz misali parçaları birleştirerek konuyu anlatır. Karanlık atmosferi ve seinen türü ile derin bir anime de olan Monster toplumsal sorunları ele alarak bizim empati yapmamızı hedefleyen bir anime. Çok övdüm ama seinen türüne alışık değilsen ortalarda sıkılma ihtimalin de var.

3 gatsu no lion hem mangası hem animesi slice of life türünün en iyilerine girer. Animelere bakış açını değiştirecek kalitede bir animedir.

Bakuman mangakaları anlatır. Manganın nasıl olup da anime olma yoluna girdiğini ne badireler atlattığını anlatır. Bol bol Death Note referansı içerir ki zaten yapımcıları Death Note ile aynı. (Yazar ve çizer) Bence her anime sever er geç bu animeyi izlemeli.

Sore ga Seiyuu de adı gibi seiyuu'ları yani ses sanatçılarını anlatır.

Shinsekai Yori nedense az bilinir. Ama konusu çok derindir. Post apokaliptik bir dünyanın 30 senesini anlatır. Neyin ne olduğunu anladığınızda sizi hayran bıraktırır.

Komedi alanında da örnek veririm ama bu türde herkesin zevki çok değişiyor. Birinin sevdiği diğerine çok kötü geliyor. Herhangi bir soru olursa her zaman yardımcı olurum. 👍

Rurouni Kenshin bir bak derim. Baya eski bir anime. Ben çok küçükken kanal d veriyordu, sabahın 6'sında kalkıp izlerdim. Tür olarak savaş ağır basmakla birlikte komedi, dram, aşkda barındırıyor içinde.

Animeci değişim ve çok da anlamam ama izlemediysen Shaman King öneririm.

Netflix´te Hi Score Girl ve Magi: Adventure of Sinbad izledim ve beğendim. Onlara da bakabilirsin.

Çocukken Pokemon da izlerdik ama o da biraz fazla çocuklara yönelik kalıyordu diye hatırlıyorum. Belli bir yaştan sonra izlenmez. İşin ilginci seri hâlâ devam ediyormuş.

Ecchi seviyorsanız Yuragi-sou No Yuuna-san izleyebilirsiniz. Tavsiye ederim.

Ecchi seviyorsanız Yuragi-sou No Yuuna-san izleyebilirsiniz. Tavsiye ederim.
Oppai Dragon varken o izlenmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı