Anime önerisi

LimonAdam0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben normalde hiç anime izlemem açık konuşmak gerekirse Anime'yi sevmem ama son zamanlarda internette anime izleyen kitlenin büyümesi ve daha çok kişinin anime izlemesi biraz dikkatimi çekti ve bende "bu Animeler'de insanları kendine çekecek bir şey olmalı" diyerek tuhaf bir şekilde Anime'ye karşı meraklandım öncellikle yeni başlayan biri hangi animeleri izlemelidir asıl sorum bu ancak sizden bir şey rica ediyorum acaba bu animelerde cinsellik, aşk vb. konular geçiyor mu geçiyor ise ne kadar sıklıkta olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben normalde hiç anime izlemem açık konuşmak gerekirse Anime'yi sevmem ama son zamanlarda internette anime izleyen kitlenin büyümesi ve daha çok kişinin anime izlemesi biraz dikkatimi çekti ve bende "bu Animeler'de insanları kendine çekecek bir şey olmalı" diyerek tuhaf bir şekilde Anime'ye karşı meraklandım öncellikle yeni başlayan biri hangi animeleri izlemelidir asıl sorum bu ancak sizden bir şey rica ediyorum acaba bu animelerde cinsellik, aşk vb. konular geçiyor mu geçiyor ise ne kadar sıklıkta olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.

Chorlette 1 sezonluk güzel bir anime yeni başlayan birine 3 5 sezonluk anime onermeye gerek yok.

Hocam kesinlikle Naruto izlemelisiniz 1000'e yakın bölüm izlenir mi diye düşünmeyin gayet güzel bir anime cinsellik vb konular geçmiyor aşk ile ilgili konular 20 bölümde bir oluyor.

Kimetsu no Yaiba
Konusu:Tanjiro isimli bir çocuk bir gün dağdan aşağı odun toplamaya gidiyor. Ortalıkta geceleri iblis gezindiği söylentileri yüzünden bir amca hava kararınca Tanjiro'yu evine alıyor. Sabah eve geldiğinde ise ailesini ölü şekilde buluyor, fakat kardeşi ölmemiş oluyor ve kanlar yüzünden kanı iblis kanına karışıp yarı iblis oluyor. Tanjiro kardeşini tekrar insana döndürmeye çalışıyor ve ayrıca iblis katletme birliğine katılıp iblislerle savaşıyor.
Çok güzel savaşları var ben mangayı biraz okudum gerçekten bayağı iyi animasyonlar efektler falanda harika 24 bölüm sadece izlemenizi şiddetle öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı