Anime önerisi

Hunter X hunter ilk başta bende ilk dakikada opening görüp kapatmıştım ancak hayatımın hatalarından birisiymis kesinlikle basla ve ilk 5 bölümü izle. Çok büyük ihtimalle saracaktir ancak sarmazsa bırak ama ilk 5 kesinlikle izle.

Finali biraz hayal kırıklığına uğratabilir çünkü finali yok ☠️

Naruto çok yavaş ilerliyor ya, ikinci seriyi izlerken çok sıkılıyordum.

Hocam bana kalırsa Dragon ball çok daha güzel Naruto'dan ama herkesin kendi tercihi. Şahsen benim anime sıralamamda 1. sırada 3 anime var. Dragon ball, jojo ve grisaia no kajitsu'dur. Bu üçü arasında karar veremem. Bence bir bakabilirsin. Hele ki dram seviyorsan grisaia no kajitsu en en en güzel animedir bence.

Hocam bana kalırsa Dragon ball çok daha güzel Naruto'dan ama herkesin kendi tercihi. Şahsen benim anime sıralamamda 1. sırada 3 anime var. Dragon ball, jojo ve grisaia no kajitsu'dur. Bu üçü arasında karar veremem. Bence bir bakabilirsin. Hele ki dram seviyorsan grisaia no kajitsu en en en güzel animedir bence.
Dragon Ball ve Jojo GOAT zaten.

Anladığım kadarıyla uzun serileri sevmiyorsunuz, sanırım daha çerezlik animeler tercih ediyorsunuz. Eğer öyleyse erased izlemenizi tavsiye ederim. İlgi çekici farklı bir konusu var. Toplamda 12 bölüm. Tek oturuşta bitirmiştim. Başka bir zaman dönüp tekrar bitirmiştim.

Çoğu kişi gülen emoji atmış ama cidden iyi bir anime. Birkaç sezon filler gibi sıkıcı oluyor ama alışıyorsunuz bayağı iyi bir anime sadece dekunun özlü sözleri olmasa keşke.

Yorumunda kesinlikle hak veriyorum. Başta biraz senaryo yazılırken çok iyi bir senaryo ile giriş yapılmamış, ama ilerleyen bölümlerde hakikaten nasıl da izlettiriyor kendini dediğim bir anime idi. Tabii Attack on Titan daha çok aksiyon barındıran sınıfı üst düzeye çeken bir senarist olduğu için çocuksu kalan yönü yok mesela. Academia sıkıntı çocuksu duyguların daha fazla ön plana çıkması. Tabii biz Tsubasa ozara kuşağı ile büyümüş insanlarız. Salı günü şut çeker çarşamba günü kaleye ulaşmasını gol olmasını bekleriz.:D

Geri
Yukarı