Anime önerisi

Anime movie olarak I want to eat you pancreas, your name, weathering with you, a silent voice önerebilirim.
Ayrıca Initial D'ye bakabilirsiniz.

Anime movie olarak I want to eat you pancreas, your name, weathering with you, a silent voice önerebilirim.
Ayrıca Initial D'ye bakabilirsiniz.

Initial D, weathearing with you, a silent Voice'e bakacağım teşekkürler.

Ben daha çok 90'lar 80'lerde animeleri seviyorum o yıllarda yapılan animelerden önerirseniz daha güzel olur.

Ben daha çok 90'lar 80'lerde animeleri seviyorum o yıllarda yapılan animelerden önerirseniz daha güzel olur.

Hocam Initial D'nin ilk sezonu 98 yapımı ve 90'lar Japonya'sını hissettiriyor. Özellikle arabaları seviyorsanız hem çok şey öğrenirsiniz, hem de çok keyif alırsınız.

Hocam bu arada Initial D'yi ingilizceniz var ise daha iyi anlarsınız zira Türkçe çevirisi rezalet.

Son düzenleme:
Hocam Initial D'nin ilk sezonu 98 yapımı ve 90'lar Japonya'sını hissettiriyor. Özellikle arabaları seviyorsanız hem çok şey öğrenirsiniz, hem de çok keyif alırsınız.

Hocam bu arada Initial D'yi İngilizceniz var ise daha iyi anlarsınız zira Türkçe çevirisi rezalet.

İngilizcem var ama öyle aham şaham değil. Bakarım İngilizce altyazıya ama çok anlayacağımı sanmıyorum.

Dedektiflik seviyorsan;
Kindaichi Shounen no Jikenbo (148 bölümlük ilk sezonun Türkçesi yok aklında olsun)
Case Closed (Bununda çevirisi epey geriden geliyor 400 bölüm kadarcık)
------------------------------------
Bilim Kurgu olarak;
Ghost in the Shell (2008 filmini izleme, 95teki filmin %98 aynısı yüzde 2lik farka değmiz)
Neon Genesis Evangelion (animetime sürümünü bulup izle.)
Trigun
Cowboy Bebop
------------------------------------------
Karışık olarak:
Sailor moon (https://archive.is/9WvI8#selection-395.0-687.58 burdaki rehbere göre izle)
El Hazard sıralamasına bakarsın 3-4 serisi vardı
Mobile Police Patlabor (early days-movie-on tv-new files sıralaması)
City Hunter
Slam Dunk
Yu yu Hakusho
Hunter x Hunter 99 (2011 varken ne gerek var deme, birebir aynı değiller)
Great Teacher Onizuka (bu hala devam ediyor, ve anime manganın 3te 2si falandı-hatta öncesini anlatan 31 ciltlik mangası da var)
Fushigi Yuugi - 90lar isekaisi
Hajime no Ippo
The Irresponsible Captain Tylor

Uzun zamandır 80-90'lardan anime seven birilerini görmüyordum. @Adol125'in önerdiği animeler dışında birkaç öneri yapayım ben de.

Serial Experiments Lain
Perfect Blue - Movie
Megazone 23 - Bu animenin yeri bende bir ayrıdır özellikle müzikleri. Görüntü kalitesi olarak da dönemine göre baya iyi tavsiye ederim. Hikaye anlatımı olarak da o dönemde popüler olmayan bir anlatışa sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı