Anime önerisi

ŞehriZade

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, önerilerinizi bekliyorum, izlediğim tarzlarda olursa sevinirim. PTW'da olanları atmamaya özen gösterirseniz sevinirim. Atış serbest.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tokyo Revengers benzeri 91 Days Bungou Stray Dogs ve Terror in Resonance izlenebilir. Noragamiyi bilmiyorum ama Demon Slayer Japon kılıç sanatları ön planda. Bu yüzden Bleach izleyebilirsin. Romantizm animesi olarak da Your Lie in April izlenebilir.

Bleach izlemedin herhalde listede yok sanırsam.
Tokyo Revengers benzeri 91 Days Bungou Stray Dogs ve Terror in Resonance izlenebilir. Noragamiyi bilmiyorum ama Demon Slayer Japon kılıç sanatları ön planda. Bu yüzden Bleach izleyebilirsin. Romantizm animesi olarak da Your Lie in April izlenebilir.
Bleach hakkında kimle konuşsam iyi bir yorum almadım o yüzden listemde yok. Kalan animelerin çoğu listemde var romantizm animelerini de pek sevmiyorum.

Bleach hakkında kimle konuşsam iyi bir yorum almadım o yüzden listemde yok. Kalan animelerin çoğu listemde var romantizm animelerini de pek sevmiyorum.

Bleach izlerken fillerları atlarsan çok iyi izleniyor ayrıca yeni sezon bölümleri CGI bakımından çok başarılı ben izlemenizi tavsiye ederim.

Filler bölümleri atlayarak izledim çok sarıyor kaliteli bence. Bleach.

1707998872464.png

Terror in Resonance ile Tokyo Revengers'ın benzerliği ne ? Your Lie in April'i de Romantizm'den ziyade Dram olarak söylemek daha iyi olur.

Jojo listem de var. Manga okumayı pek sevmiyorum başka anime önerin varsa alabilirim.
Yerinde olsam sevmiyorum, bana göre değil vs bunları bir kenara bırakır başlardım manga okumaya. İzleyeceğin bir çok anime mangasının 3te 1i 4te 1i değil. Uyarlananırken atlanan, sırası değiştirilen, hızlı geçilen şeyleri demiyorum bile. Jojo uyarlama olarak en iyilerden biri nerdeyse fark yok animeyle manga arasında ama çoğu seri böyle değil. Ayrıca animeyi izlediğin sürenin yarısı kadar bir sürede mangada animenin 2 katı ileriye gidersin. Elim sürekli next tuşunda yani atlaya atlaya izliyom ben diyosan o başka. Normal izleme için dedim ben o 2 kat ileri gitmeyi.

Geri
Yukarı