Animeci'ye anime önerisi

Vay be arkadaş koskoca Dio Brando bile korkuyorsa vay halimize :(.
Çok klasik kaldığını düşünüyorum ya, Part 5'i 2018 sonbaharında arkadaş tavsiyesi ile izlemiştim, ben nereden bileyim bu anime serisinin 1-2-3-4'üncü partları olduğunu, bu sene de yine JJBA sever arkadaşlarım oldu, onun sayesinde seriyi çok sevdim. Dio kadın olsaydı kesinlikle Waifu'm olurdu
ama benim Waifu'm tabii ki de:
speedwagon.png

Re:Zero'yu ne kadar izlediniz? Çoğunlukla beğenilen bir anime halbuki. Belki de tipinize uymuyordur diyeceğim. Romantizm oldukça az var zaten, hikaye ve olay odaklı. İlk bölümlerden bıraktıysanız hata yapmış olabilirsiniz. Bölüm ilerledikçe çok fena saran bir seri.

Noragami izleyebilirsiniz. 2. sezonu da Noragami Aragoto olarak geçer. Aşırı fantastik değildir, günümüzde geçer aşağı yukarı. Hoş bir seri. Ayrıca biraz da komik.

Onun dışında FullMetal Alchemist fazlasıyla iyi bir seri, göz atın.

Evet, farkındayım. O yüzden Mal'da araştırmak yerine foruma sordum. Ben herkesin sevdiklerini sevmiyorum. Diğer önerdiklerinizi de sonuncu hariç izledim. Teşekkür ederim yine de.

Sevmiyorum dediğiniz animeler çoğunluğun sevdiği başarılı animeler. Romantizm, fantastik dünyalar ve lise ortamı animelerin olmazsa olmazıdır. Bu üç şeyi istemeyerek çoğu animeyi reddedersiniz. Animelerin 99%'u bu şekildedir. Size çok fazla anime önerebilirdim ancak izleyebileceğiniz şeyler çok kısıtlı.

Neon genesis evangeliyorn(ızledikten sonra ters köşe yapabilir :)), ınitial D(araba seviyorsanız bakabilirsiniz, Blue exorcist, fullmetal alchemist, Ghost'ın a Shell: SAC_2045 önerebileceğim animelerden.

Son düzenleme:
İzlemediysen jojo's bizarre adventure, konosuba, belki kimetsu no yaiba, yine belki Blue exorcist, fullmetal alchemist olabilir.

Hepsini izlemişim. Teşekkürler.

-Afro samurai.
-Darker than Black.
-Steins gate.

Sonra yine gel.

Darker than Black dışındakileri izledim. Onu listeme ekleyeceğim teşekkürler.

Fazla söze gerek yok, cowboy bebop.

Onu da izledim. Teşekkürler.

Re: Zero'yu ne kadar izlediniz? Çoğunlukla beğenilen bir anime halbuki. Belki de tipinize uymuyordur diyeceğim. Romantizm oldukça az var zaten, hikaye ve olay odaklı. İlk bölümlerden bıraktıysanız hata yapmış olabilirsiniz. Bölüm ilerledikçe çok fena saran bir seri.

Noragami izleyebilirsiniz. 2. sezonu da noragami aragoto olarak geçer. Aşırı fantastik değildir, günümüzde geçer aşağı yukarı. Hoş bir seri. Ayrıca biraz da komik.

Onun dışında fullmetal alchemist fazlasıyla iyi bir seri, göz atın.

Üçünü de izledim ve bitirdim. Evet re: Zero benlik değil. Teşekkürler.
Bir de Tokyo Ghoul vs. favori animelerinde var, aynı zamanda fantazi vs. sevmiyorsun 🤔

Tokyo Ghoul'un ilk sezonunu seviyorum. Şarkıları olsun, Kaneki'nin yaşadıkları olsun basit fantaziden daha derin bana göre. Hayatın her köşesinde derinlik severim ve animeden de bunu bekliyorum. Bomboş animeler de var insanı derinden etkileyen harika animeler de.
Çok klasik kaldığını düşünüyorum ya, part 5'i 2018 sonbaharında arkadaş tavsiyesi ile izlemiştim, ben nereden bileyim bu anime serisinin 1-2-3-4'üncü partları olduğunu, bu sene de yine jjba sever arkadaşlarım oldu, onun sayesinde seriyi çok sevdim. Diyor kadın olsaydı kesinlikle Waifu'm olurdu.
Ama benim Waifu'm tabii ki de:
Eki Görüntüle 593665

Ben de Jojonun üç partını izledim. Sonra sıktı.

Son düzenleme:
Full Metal Alchemist, Dr. Stone güzel animelerdir. Tavsiye ederim. Demon Slayer da var ama ilk yazdıklarım kadar iyi değil. Full Metal Alchemist gibi anime kolay kolay bulunmaz. Eğlence tarzında Noragami da var onuda tavsiye ederim. Çok bölümü yok zaten. Çerezlik anime.

Full metal alchemist, dr. Stone güzel animelerdir. Tavsiye ederim. Demon slayer da var ama ilk yazdıklarım kadar iyi değil. Full metal alchemist gibi anime kolay kolay bulunmaz.

Dr. Stone haricindekileri izledim. Fma gerçekten çok iyi. Teşekkür ederim.
2000 yılı ve üstünde ki kilitle ağız tadını bilmiyor ve acıyorum onlara, lain önereyim ben de.

Evet, tam da böyle bilinmedik, eski, derin ve güzel animeler istiyorum. Daha fazla öneriniz varsa çok memnun olurum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı