Animeci'ye anime önerisi

Dr. Stone haricindekileri izledim. Fma gerçekten çok iyi. Teşekkür ederim.

Rica ederim. FMAB gibi bir seriyi zaten sevmeyeni çok az bitmesine üzüldüğüm animelerden biri. Ayrıca HXH izlemediyseniz bir göz gezdirin derim. Çok güzel başlayan yarıdan sonra bence bozan bir anime ama çok beğeniliyor devam edip bitirmiştim övdükleri için ama övüldüğü kadar iyi değil bence. Belki hoşunuza gider.

Rica ederim. Fmab gibi bir seriyi zaten sevmeyeni çok az bitmesine üzüldüğüm animelerden biri. Ayrıca HXH izlemediyseniz bir göz gezdirin derim. Çok güzel başlayan yarıdan sonra bence bozan bir anime ama çok beğeniliyor devam edip bitirmiştim övdükleri için ama övüldüğü kadar iyi değil bence. Belki hoşunuza gider.

HXH çok karşıma çıktı ama pek ilgimi çekmedi açıkçası. Belki kardeşimle izlediğim çerez animelerin arasına eklerim. Tekrar teşekkür ederim.

Kriterlerine pek uyar mı bilmiyorum, ama Steins:Gate çok güzel ilk defa bilim kurgu izledim, o kategoride bunun gibisini bulacağımı düşünmüyorum.
Edit: İlk 5-7 bölüm sıkıcı gelebilir.

Zankyou no Terror, Colorful (film olan), Plastic Memory, Wotaku ni Koi wa Muzukashii. Zankyou no Terror'un sonunda aglamak istedim ama olmadi. Colorful birazcik daha anlamli bir filmken Plastic Memory bayagi icimden gecmisti. Wotaku ise bayagi tadimlik seri, izleyecek anime bulamiyosan yeni animeler bulana kadar oturup bunu izle. Ayrica sana ozel bir onerim var. Yuri on Ice!

Zankyou no terror, Colorful (film olan), plastic Memory, wotakuni koi wa muzukashii. Zankyou no Terror'un sonunda aglamak istedim ama olmadi. Colorful birazcik daha anlamli bir filmken plastic Memory bayagi icimden gecmisti. Wotaku ise bayagi tadimlik seri, izleyecek anime bulamiyorsan yeni animeler bulana kadar oturup bunu izle. Ayrica sana ozel bir onerim var. Yuri on ıce!

Müthiş öeriler. Bazılarını izledim bazılarını da listeme ekliyorum şimdi. Çok teşekkürler. Yuri on Ice'ı biliyorum ama neden bana özel anlamadım.

Geri
Yukarı