Animeler boş mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Al işte bahsettiğim şey. Profil fotoğrafında anime kızı var ve animeler hakkında kötü bir şey söylenince hemen savunmaya başlıyorsunuz.

İyi de film karakterini de profil fotoğrafı yapan var ve ben konu açsam filmler boş mu diye hepsi gelirler, aynı şey.

Niye boş olsun hocam. Felsefik içeriği olanlar var. Hayatı sorgulatanlar var. Hepsi olmasa da arada boş olanları tabii olabilir. Ama genelleme olacak kadar da değil.

Değil mi profil fotoğrafım anime olduğu için sizinle bu konuyu tartışma hakkıma sahip değilim... Ben anime için değil genel konuşuyorum, herhangi bir konuda dışardan duyduklarınızla hareket etmek yerine kendiniz bakın, araştırın; özgün bir fikir sahibi olun.
Neyini araştıracağım?
Animeyle dizinin bu soru da farkı yok, boş değil. Sana göre boşsa izleme.
Zaten izlemiyorum.

Al işte bahsettiğim şey. Profil fotoğrafında anime kızı var ve animeler hakkında kötü bir şey söylenince hemen savunmaya başlıyorsunuz.
Boş yorum.
Profil fotoğrafına beğendiği için anime koymuş bu onun fikirlerini değersiz kılmaz ilgi alanları hakkında bir profil fotoğrafı yapması neden bu kadar batıyor size?
Ayrıca "Sen animeyi kötülüyorsun haksızsın" gibi bir şey söylememiş başkalarının söyledikleri ile animeyi yorumlayıp kendiniz izlememişsiniz bile o da bu durumu dile getirmiş.
Siz bu konuyu meraktan dolayı açmamışsınız anime izlemeyi seven kitleye düşmanlığınızdan açmışsınız bu yazdığınızı çok saygısızca buldum insanların zevklerine karışmak gibi bir hakknız yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı