Animeler eskisi kadar sarmıyor

Rüzgarpsikopat

Femtopat
Merhaba. Eskiden çok anime izliyordum. Bu eski dediğimde yaklaşık 1 yıl önce. Çok araştırdım herkes ara ver falan demiş fakat 1 yıl fazla bence. Direkt konuya giriyorum. Eskiden çok anime izliyordum. Anneannemlerde 1 günde 2 tane 12 bölümlük anime bitirmişliğim oluyordu falan. Şimdi anime izlemek aşırı ama aşırı istiyorum fakat bilmiyorum izleyemiyorum. Çok istiyorum vallahi ağlayasım geliyor bazen aşırı fazla istiyorum izlemek. Ama olmuyor. Neden böyle oluyor anlamış değilim. Anime araştırıyorum. Genelde aşk animeleri severim mesela şu kiralık sevgili animesi vardı anneannesi hastanedeydi falan kızın o tarz animeleri izlemek zevk veriyor bana. Araştırıyorum o tarz animeler. Buluyorum izleyeyim diyorum anca 2 bölüm. Sonra ne bileyim garip şeyler oluyor. Ama şu an öyle bir duırumdayım ki anime izlemeye üşeniyorum denebilir. Çok garip ciddiyim çok istiyorum izlemek ama olmuyor. Ne yapmalıyım?

Bırak gitsin valla aynı durumu yaşadığım için sanırım 7-8 aydır anime izlemedim ha mükemmel bir anime kültürüm yok ama yine de bilemiyorum karakterler tepkileri hepsi birbirinin aynısıymış gibi hissettiriyor. Film kültürümü geliştiriyorum bu aralar sana da öneririm.

İnan bende aynı durumdayım 1-2 sene önce epey bir anime izliyordum, ama özellikle bu sene izleyemiyorum eskisi kadar. Sarmıyor bir türlü. Geçen seneden başladı aslında bu durum. Animelerden istediğim tadı alamıyorum, bir nevi bana çocuksu geliyor desem yeridir. Boş zamanımda izlerim diyordum ama yok, o da olmadı. Anime izleme isteğim buraya kadarmış. Üstteki arkadaşın dediği gibi bende film kültürümü geliştiriyorum. Sende ki durum da benimle aynı muhtemelen, film ve dizilere yönelmeni öneririm.

İnan bende aynı durumdayım 1-2 sene önce epey bir anime izliyordum, ama özellikle bu sene izleyemiyorum eskisi kadar. Sarmıyor bir türlü. Geçen seneden başladı aslında bu durum. Animelerden istediğim tadı alamıyorum, bir nevi bana çocuksu geliyor desem yeridir. Boş zamanımda izlerim diyordum ama yok, o da olmadı. Anime izleme isteğim buraya kadarmış. Üstteki arkadaşın dediği gibi bende film kültürümü geliştiriyorum. Sende ki durum da benimle aynı muhtemelen, film ve dizilere yönelmeni öneririm.
saolun hocam.Peki önerebileceğiniz dizi veya film varmı.Konusu farketmez fakat stranger things gibi veya korku severim.

saolun hocam.Peki önerebileceğiniz dizi veya film varmı.Konusu farketmez fakat stranger things gibi veya korku severim.
Dostum ben şu an Marvel serisini bitirmeye çalışıyorum, onun dışında pek fazla bir film izlemedim. John Wick'in 3. filmine kadar gelmiştim hoşuma gitti, önerebilirim. Twilight önerebilirim, vampirli film. Güzel aksiyonludur.

Filmlere ya da bilgisayar oyunlarına yönelin derim. Ard arda çok fazla anime izleyince farkında olmadan sıkılmış olabilirsiniz.

Dostum ben şu an Marvel serisini bitirmeye çalışıyorum, onun dışında pek fazla bir film izlemedim. John Wick'in 3. filmine kadar gelmiştim hoşuma gitti, önerebilirim. Twilight önerebilirim, vampirli film. Güzel aksiyonludur.
sağolun hocam twilight'a başlayacağım.
Filmlere ya da bilgisayar oyunlarına yönelin derim. Ard arda çok fazla anime izleyince farkında olmadan sıkılmış olabilirsiniz.
Video oyunlarıda oynuyorum hikaye oyunları falan cok seviyorum fakat sarmıyo artık hocam nedense.Eskiden böyle olduğunda anime izlerdim şimdi bilmiyorum.

Geri
Yukarı