Animeler neden bu kadar seviliyor?

Ben 4 sezon izledim :)
images (26).jpeg

Burada anime hateri olan arkadaşlara söylüyorum, kimin ne izlediği sizi neden bu kadar alakadar ediyor ki?

Ben La casa da papel izleyenler Tokyo'nun fiziği için izliyor desem mantıklı olur mu?

Animeler bence hikayelerinden dolayı seviliyor. Çizgi olduğu için istediklerini yapabiliyorlar ve normal -orta düzey sermayeli- dizideki gibi saçma animasyonlar görmüyorlar. Neden sevilmesin ki zaten?

Ya şimdi son zamanlarda çoğu kişi Anime'lere sardı. Bu animeler neden bu kadar çok seviliyor? Neden izleniyor? Ben bir türlü sevemedim Anime'leri. Ciddi ciddi soruyorum anime kızı falan diye troll cevaplar vermeyin sebeplerini merak ettim.
Bunu sevdiğin şeyleri neden sevdiğini sorgulayarak bulabilirsin.

Dizi, filmler neden seviliyorsa animelerin de bir farkı yok bana göre. Death Note, One Punch Man ve Your Name izleyip zirvede bıraktığımı düşünüyorum :D.

Yenilerden değilim. Şahsen yıllardır izliyorum. Bence her zaman yeterince popüler bir izlence idi. Ancak pandemiden dolayı insanlar daha fazla evde oturunca internet ile alakalı her şeyin popüleritesi arttığı gibi animelerinki de artmıştır. Bu yüzden daha fazla ön plana çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı