Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) öğrencileri ve akademisyenleri, 1.5 tonluk dev bir turşu kurdu

@Silinen üye, savunmakla alakası yok. Beni bilen bilir, ortaya bir şey atılırsa çözümüyle, öneriyle ortaya atarım. Karşıdaki kişiden de o davranışı beklerim. Bence cevap vermesi gereken birisi varsa o da sizsiniz :)

@Silinen üye, savunmakla alakası yok. Beni bilen bilir, ortaya bir şey atılırsa çözümüyle, öneriyle ortaya atarım. Karşıdaki kişiden de o davranışı beklerim. Bence cevap vermesi gereken birisi varsa o da sizsiniz :)

Memnuniyetle cevap verebilirim. Çocuklarımız için yapılabilecek en ideal etkinlik müzikal içeriği olan piknik tadında nahoş bir ortam olabilir veya okul öncesi gezi turu gibi bu tür etkinlikler çocuklarımızın hem okul ortamına hemde arkadaş ortamına daha çabuk adapte olabileceklerini düşündüğüm bir kaç ufak tefek aktivite ama Virüs için önlemler alındıktan sonra tabi ki bu bahsetmiş olduğum etkinlikler yapılabilir.

@Silinen üye, işte onu bilemiyoruz. Belki buradaki kişiler de aşılarını tam olmadı ama aşıdan ziyade negatif sonuçlu PCR testi de kabul edilebilir.

Az önce dediniz ki herkesin aşısının tam olması gerekiyor aktivitelerin yapılabilmesi için dediniz ne güzel ama buradaki 3 4 kişinin maskesi bile yok ki ?

Uzun lafın kısası turşu ölene kadar hayatımızın bir parçası olarak kalacak belli oldu. :)

@Silinen üye, evet herkes aşısını tam olmalı. Ancak devlet kısıtlamalar, zorlamalar getirmediği sürece milletimizin aşısını tam olacağını düşünmüyorum. Maske ve aşı denetlemesini de benim yapmamı beklemiyorsunuz umarım. Onun denetlemesini de devlet yapmalı.

@Silinen üye, evet herkes aşısını tam olmalı. Ancak devlet kısıtlamalar, zorlamalar getirmediği sürece milletimizin aşısını tam olacağını düşünmüyorum. Maske ve aşı denetlemesini de benim yapmamı beklemiyorsunuz umarım. Onun denetlemesini de devlet yapmalı.
Değerli arkadaşım devlet uzanabildiği her yere uzanmaya çalışıyor. Fakat sorumluluk sahibi bir topluluk olmadığımız için bunun önemini anlamakta ve anlatmakta cidden zorluk çekiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı