Anker Soundcore Life Q10 alınır mı?

onrgo

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 300 tl. Genelde bu fiyata hep Anker önerilmiş sizce bu modeli alınır mı yoksa daha ucuza aynı performansı verebilecek kulak içi kulaklık mı tercih etmeliyim? Benim ilk tercihim bu model ama sizlerin de önerilerinizi dikkate alacağım için önerilerinizi bekliyorum nedeni ile farklı ürün önerebilecek arkadaşlar yazarsa fikir sahibi olmuş olurum. Teşekkürler şimdiden.

Bende Q10 var, ses performansı için kesinlikle alınır, aynı zamanda Anker'in Life Dot 2'sini de kullanıyorum.

Q10 için söyleyebileceğim; ses çok iyi, şarj çok iyi yalnız ağır bir kulaklık... Bir süre sonra kafada ağrı yapıyor benim. Ben de bu nedenle Life dot 2 aldım, çok memnunum. Bu fiyat seviyelerinde Anker'den başka bakma derim. Tam bir F/P markası.

Selam arkadaşlar, kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 300 tl. Genelde bu fiyata hep Anker önerilmiş sizce bu modeli alınır mı yoksa daha ucuza aynı performansı verebilecek kulak içi kulaklık mı tercih etmeliyim? Benim ilk tercihim bu model ama sizlerin de önerilerinizi dikkate alacağım için önerilerinizi bekliyorum nedeni ile farklı ürün önerebilecek arkadaşlar yazarsa fikir sahibi olmuş olurum. Teşekkürler şimdiden.
Kesinlikle alınır. 4 aydan uzun süredir kullanıyorum gerçekten harika sesi ve bası var. JBL T450BT ile karşılaştırma şansım oldu, JBL çok dandik geldi ondan sonra. Bir de Anker Over-Ear olduğu için kulağı tam kapatıyor, üstünde kalmıyor JBL gibi. Ve şarjı da bitmek bilmiyor.

Bu kulaklığı incelemedim. Fakat Anker'den yana bir probleminiz olmasın. Ben de Anker marka bir TWS kulakkık kullanıyorum, çok memnunum. Diğer insanlar da memnun.

Bende Q10 var, ses performansı için kesinlikle alınır, aynı zamanda Anker'in Life Dot 2'sini de kullanıyorum.

Q10 için söyleyebileceğim; ses çok iyi, şarj çok iyi yalnız ağır bir kulaklık... Bir süre sonra kafada ağrı yapıyor benim. Ben de bu nedenle Life dot 2 aldım, çok memnunum. Bu fiyat seviyelerinde Anker'den başka bakma derim. Tam bir F/P markası.

Mesela ben Anker Q10 alsam PC de oyun oynayacağım öyle rekabetçi oyunlar değil bunlar işte Cyberpunk, Warzone, RDR2 ve birkaç 3A oyunlar tabii DC'den arkadaşım ile de konuşacağım. Beni pişman ederim gecikme olsun mikrofon olsun bu gibi durumlarda sıkıntı yaşar mıyım?

Mesela ben Anker Q10 alsam PC de oyun oynayacağım öyle rekabetçi oyunlar değil bunlar işte Cyberpunk, Warzone, RDR2 ve birkaç 3A oyunlar tabii DC'den arkadaşım ile de konuşacağım. Beni pişman ederim gecikme olsun mikrofon olsun bu gibi durumlarda sıkıntı yaşar mıyım?
Arkadaş bendekiyle PUBG ve CS GO oynamıştı. Çok gecikme olduğunu söylüyordu. Sonuçta kablosuz illaki olur.
Arkadaş bendekiyle PUBG ve CS GO oynamıştı. Çok gecikme olduğunu söylüyordu. Sonuçta kablosuz illaki olur.
Ama rekabetçi oynamıyorsan sıkıntı olmaz. Ben Call of Duty, Tomb Raider vs oynamıştım. Gecikme farketmedim hiç.

Hocam Bluetooth kulaklık sonuçta ve oyun modu falan yok o yüzden eminim ki pubg csgo tarzı oyunlarda gecikme yaşarsınız. Bu arada bende kullanıyorum gayet güzel bass modu var sesler güzel arada 249-279 liraya iniyor Hepsiburada üzerinde takip edip alabilirsiniz.

Ben de var çok memnunum. Fiyatına göre çok iyi. Eğer aynı ürün Soundcore değil de Sony'ya da Sennheiser gibi markalar olsaydı, 1000 TL'den aşağı olmazdı diye düşünüyorum.
Hocam Bluetooth kulaklık sonuçta ve oyun modu falan yok o yüzden eminim ki PUBG CS:GO tarzı oyunlarda gecikme yaşarsınız. Bu arada bende kullanıyorum gayet güzel bass modu var sesler güzel arada 249-279 liraya iniyor Hepsiburada üzerinde takip edip alabilirsiniz.

Multiplayer olarak oyun oynanmıyorsa gecikmeler insan kulağı tarafından algılanabilecek kadar olmuyor.
Ama rekabetçi oyunlarda Bluetooth kulaklıklar ile gecikmeler olabiliyor. Ama bu bazen kulaklığın kendisi ile ilgisi de olmayabiliyor. İmkanı olup çok daha iyi kulaklıklar alıp, rekabetçi oyunlarda sorun yaşayanlar var. Bu arada bazı kulaklıklarda ki oyun modu özelliği de bir pazarlama hilesi olabiliyor, eğer iyi bir kulaklık değilse. Dikkat etmek lazım.

Zaten rekabetçi oyunlar ile çok vakit harcayanlar ve ses gecikmesini az isteyenler oyuncular için özel olarak üretilmiş kulaklıklardan almalı. Eğer kablosuz isteniyorsa Bluetooth değil de Wireless olanlar tercih edilmeli.(kablosuz farelerin alıcısı gibi alıcısı olan kulaklıklar var) ama onlarda telefondan oynanıyorsa kablosuz kullanılamaz tabii.

Aslında zaten herkesin her amaç için farklı kulaklığı olması lazım. Tek bir kulaklık ile her şeye çözüm bulmak zor ama ürünlerin pahalı olması ülkemizde bunu pek mümkün kılmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı