Anker Soundcore Life Q10 alınır mı?

244012

Hectopat
Makaleler
7
Çok öveni var ama ses kalitesi ve Windows üzerinde mikrofon çalışmıyor diye gömeni de çok. Çok güzel duruyor ama arada kaldım. Sizce alınır mı? Alınmazsa başka bir öneriniz var mı?

Windows için önermem ancak mobilde ise mükemmeldir.

Windows'ta tek problemi mikrofon değil, eğer kablosuz şekilde PC'ye bağlarsanız ses çok boğuk ve çekilmez geliyor. Telefon kulaklığı bu işte, PC'de kablosuz gitmez.

Ses kalitesini kim gömüyor? Mis gibi sesi var, dip sesten rahatsız olan var ama benim gibi Metal dinliyorsan duymazsın bile.

Windows'ta tek problemi mikrofon değil, eğer kablosuz şekilde PC'ye bağlarsanız ses çok boğuk ve çekilmez geliyor. Telefon kulaklığı bu işte, PC'de kablosuz gitmez.

Ses kalitesini kim gömüyor? Mis gibi sesi var, dip sesten rahatsız olan var ama benim gibi Metal dinliyorsan duymazsın bile.
Kablolu takınca mikrofon çalışıyor mu? Çalışmıyorsa çalıştırmanın yolu var mı?

Kablolu takınca mikrofon çalışıyor mu? Çalışmıyorsa çalıştırmanın yolu var mı?

Yok, çalışmıyor.

Yolu varsa ben bilmiyorum, kendim çalıştıramadım yani.

Bende iki işlevi de gören tek giriş var. Ona taktığımda ikisinin de çalışması gerekmiyor mu?

Normal şartlarda evet, ama olmuyor. Bende ayrı ancak Corsair'in ayrıştırıcısı var. Onla denedim olmadı, belki bir daha denerim.

@244012 öneri mi istiyorsunuz?

Q10 mikrofon sorunu jak girişinde evet var. Ama PC'ye Bluetooth ile bağladığınızda olmuyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı