Anker SoundCore R100 TWS kulaklık alınır mı?

Normal bir durum değildi ya sadece sağ kulaklıkta olması. Kısık sesle bir şey dinlerken tilt etmeye başladı. QYC QM1 Pro, Anker SoundCore Life Note, TaoTronics SoundLiberty 53 kullandım hiçbirinde böyle bir şey yoktu. Bilgisayarda da Corsair HS60 Pro ve CoolerMaster MH530 kullanıyorum yine dip ses yok.
Hocam SoundLiberty 53 ile anker r100 arasında kaldım hangisini önerirsiniz acaba ? Bir de spor yaparken ve koşarken kullanacağım için kulakta sağlam durması da çok önemli benim için .

Hocam SoundLiberty 53 ile Anker R100 arasında kaldım hangisini önerirsiniz acaba? Bir de spor yaparken ve koşarken kullanacağım için kulakta sağlam durması da çok önemli benim için.

Kişisel tercih meselesi. Bence fiyatı 250TL ise Anker R100 yoksa 53 de alınabilir.

Hocam SoundLiberty 53 ile anker r100 arasında kaldım hangisini önerirsiniz acaba ? Bir de spor yaparken ve koşarken kullanacağım için kulakta sağlam durması da çok önemli benim için .
Anker şimdiki fiyatından alınmaz. Bence problemli değilse hakkı 250 TL diyebilirim. Benim sağ kulaklıkta sorun vardı gönderdim iade aldılar. Şimdi daha kaliteli bir kulaklık arayışındayım.

Anker şimdiki fiyatından alınmaz. Bence problemli değilse hakkı 250 TL diyebilirim. Benim sağ kulaklıkta sorun vardı gönderdim iade aldılar. Şimdi daha kaliteli bir kulaklık arayışındayım.

Maalesef arada ufak sorunlu çıkabiliyor. Ama iade aldıkları için bir sorun teşkil etmiyor.

Bende ikisi arasında kalmıştım soundlibertye karar kılmıştım ancak soundliberty nin fiyatı bir anda 70 TL arttı. Bende anker aldım. İkisi de seni üzmez plastikli olduğu sürece de kulaktan düşme sorunu olmaz.

@Mansion35 hocam kulaklığın kutusunu ne kadar süre şarj etmeliyim sizce? Sanırım üstünde yüzde gözükmüyor şarj olduğunu veya sarjının az olduğunu nasıl anlayabilirim?

@Mansion35 hocam kulaklığın kutusunu ne kadar süre şarj etmeliyim sizce? Sanırım üstünde yüzde gözükmüyor şarj olduğunu veya sarjının az olduğunu nasıl anlayabilirim?

Telefon Bluetooth ayarları üzerinden görülebilir(telefondan telefona değişir)

Şarj süresi 1.5 saattir. Siz 2 saatte yakın şarzda tutun.

Telefon Bluetooth ayarları üzerinden görülebilir(telefondan telefona değişir)

Şarj süresi 1.5 saattir. Siz 2 saatte yakın şarzda tutun.

Kulaklığın sarjı gözüküyor kutunun gözükmüyor hocam kutunun üzerinde bir ışık var sadece galiba rengi değişiyor sarjı azaldıktan sonra.

Kulaklığın güncel fiyatı 369 tl ve yalnızca önsipariş verilebiliyor. Keşke en azından 250 tlyken haberim olsaydı. Dolar 15'i aştı ve tekrar stoklara girdikten sonra daha da zamlanacak diye endişe ediyorum.

Geri
Yukarı