Anker SoundCore R100 TWS kulaklık alınır mı?

Hocam 100 TL daha fazla vermeye değer mi? R100 pişman eder mi?

Değer. R100 pişman etmez.

@dehayz @Mansion

Hocam almayın, aldırmayın. Rezalet bir kronik sorunu var. Ürünün birkaç ay sonra teki bozuluyor maalesef. Benim ürünüm de öyle oldu, garantiye gönderdikten sonra sıfır olarak değişen ürün de öyle oldu. Hepsiburada'da da yorumlarda yazan epey kişi var. Ben kulaklığı satıp kurtuldum, aman almayın hocam.

Kesinlikle değer.

Bu bir kronik sorun maalesef. Konu sahibiyim ve o zamandan beri bir kere garantiye gönderdim. Onun da teki bozuldu.

Durumunuzu anlıyorum fakat teknoloji işi şans işidir bir ürünü ne kadar kaliteli yaparlarsa yapsınlar sorunlu çıkabiliyor. Fakat bu ürünün kronik sorunlu olduğu anlamına gelmez.

Değer. R100 pişman etmez.

Durumunuzu anlıyorum fakat teknoloji işi şans işidir bir ürünü ne kadar kaliteli yaparlarsa yapsınlar sorunlu çıkabiliyor. Fakat bu ürünün kronik sorunlu olduğu anlamına gelmez.
Ama bir tek ben değil ki, yüzlerce kişi yaşıyorsa bence gayet de kronik sorunlu sayılır.

Hocam QCY T13 alınır mı sizce? Anker yerine.

Bilmediğim bir model.

Ama bir tek ben değil ki, yüzlerce kişi yaşıyorsa bence gayet de kronik sorunlu sayılır.

Ben göremedim ama. "Anker R100" sorun yazınca binbir türlü sorun çıkıyor çünkü bu ürün oldukça çok satıldı o yüzden normal. Ve kulaklık kategorisi oldukça başlı başına sorunlu zaten.

Geri
Yukarı