Anket: İnternet Hızı, Servis Sağlayıcı, Fiyat ve Memnuniyet Notu

Önceden TurkNet fiber altyapınız var mıydı? Yoksa hiç yoktan GigaFiber'i getirdiler mi?
Valla bir akşam eve dönerken yerde turknet broşürleri gördüm 1 gbit internet taahhütsüz 100 tl yazıyordu superonline taahhütümün bitmesine de 2 ay kalmıştı bende bu 2 aylık süreçte baya bi araştırma yaptım bir deneyelim bisey kaybetmeyiz dedim iyiki denemişim 1 aydır kullanıyorum bir problem yok şimdilik bakicaz bakalım daha yeni

Vallahi bir akşam eve dönerken yerde TurkNet broşürleri gördüm 1 gbit internet taahhütsüz 100 TL yazıyordu Superonline taahhütümün bitmesine de 2 ay kalmıştı bende bu 2 aylık süreçte bayağı bir araştırma yaptım bir deneyelim bir şey kaybetmeyiz dedim iyi ki denemişim 1 aydır kullanıyorum bir problem yok şimdilik bakacağız bakalım daha yeni.

Benim 1 Gbps destekli altyapım var ama TurkNet altyapısı yok, acaba istersem ne zaman gelecek?

Download:90-110
Upload:7-8
Paket: Yalın 100mbpsye kadar sınırsız fiber(ftth)
Fiyat:136tl(modem dahil)
Taahhüt:24 ay
Servis sağlayıcı: Türk Telekom
Kalite memnuniyetim:10/10
Fiyat memnuniyetim:8/10
Türknete başvurdum kurulum yapamadıkları icin geçtim. 2 puani daha iyi alternatifleri olduğu için kırdım.

Download:90-110
Upload:7-8
Paket: Yalın 100mbpsye kadar sınırsız fiber(ftth)
Fiyat:136tl(modem dahil)
Taahhüt:24 ay
Servis sağlayıcı: Türk Telekom
Kalite memnuniyetim:10/10
Fiyat memnuniyetim:8/10
Türknete başvurdum kurulum yapamadıkları icin geçtim. 2 puani daha iyi alternatifleri olduğu için kırdım.
Hangi paketi kullanıyorsun, merak ettim?

Download hızım: 27.17
Upload hızım: 5.18 Mbps.
Paketim: Kotasız, taahhütsüz internet.
1000 Mbps'e kadar.
Fiyatı: Ayda 99 TL.
Taahhüt: Yok.
Servis sağlayıcım: TurkNet.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 3
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 11.

Download hız: 75 Mbps.
Upload: 8
Paket: Kotasız, taahhütsüz.