Anket: İnternet Hızı, Servis Sağlayıcı, Fiyat ve Memnuniyet Notu

Download hızım: 100 Mbps.
Upload hızım: 20 Mbps.
Paketim: Yüksek hızlı fiber erken fırsat k.
Fiyatı: İlk 6 ay 200 ikinci 6 ay 260.
Taahhüt: 12 ay.
Servis sağlayıcım: Turkcell Superonline.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 10.
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 1

İnternetin taahhüdü bugün bitiyordu. Az önce uzattım fiyatlar çıldırmış durumda. Başka sağlayıcıya geçmeye cesaret edemedim. Çoğu uçmuş fiyatları maalesef. 2009 beri Superonline fiber kullanıyorum. Risk almak istemedim. Uğraşmak istemiyorum. İnternetin kesilmesi vs. 159 lira idi önceki ödediğimiz fiyat.

Güzel paketmis benim de Superonline altyapim olsa gecerdim sizin Superonline altyapiniz var değil mi?

Güzel paketmis benim de Superonline altyapim olsa gecerdim sizin Superonline altyapiniz var değil mi?
Aynen dostum. 2008 de türk Telekom kullanıyordum. Acayip kazık yedim onlardan. Kota saçmalığı olduğu yıllar. 4 GB gibi şuan komik gelen akk vardı. Malum bende hep geçiyordum. 70 ile 120 arası çok geldi. Normalde fiyat 30 küsur civarıydı. Babam hep azarlıyordu o zamanlar. :)

Piyasa koşullarına göre fiyatı iyi hocam. Ben de Turknet'teyim taahhütsüz fiyatı daha pahalı sizin paketten. 10 ayı peşin verip ucuza getirmeye çalıştık biz de. Devam etmekle iyi yapmışsınız hatta daha uzun süreli taahhüt bile verilebilirmiş.
El mahkum yine devam dostum. Dediğim gibi baktım çoğu firmaya ucuz var mı diye ama maalesef. Uçmuş gitmiş fiyatlar. En azından yıllardır kullanıyorum bildiğim firma diye devam ettim. Nasıl bir ülke ise zam zam zam heryer her ürün. Milenicom diye firmayı buldum ucuzdu biraz oda modem kirası istiyormuş 20 lira gerek yok dedim.

Download hızım: 79.64 Mbps.
Upload hızım: 6.66 Mbps.
Paketim: 100 Mbps sınırsız fiber.
Fiyatı: Ayda 279 TL.
Taahhüt: 24 ay.
Servis sağlayıcım: Türk Telekom firması.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 9
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 9

Download hızım: 80 Mbps (20:00 ile 00:00 arası 1Mbps)
Upload hızım: 7 Mbps
Paketim: 100 Mbps rüzgarfiber.
Fiyatı: Ayda 135 TL.
Taahhüt: 12 ay.
Servis sağlayıcım: Rüzgarnet firması

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 0
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 1

Download hızım: 930 MBPS
Upload hızım: 935 MbPS
Paketim: GigaFiber
Fiyatı: 130 TL > 250
Taahhüt: Yok
Servis sağlayıcım: TürkNet

Kalite memnuniyetim: 10 Üzerinden 10
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 10

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 31
Abi siz nerelerde yaşıyorsunuz ya :D oralar nereler öyle ben burda fiber diye 25 megabiti zor görüyorum 116 lira para ödüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı