Anket: İnternet Hızı, Servis Sağlayıcı, Fiyat ve Memnuniyet Notu

Download hızım: AKK Dahilinde 1Mbps AKK bittiğinde 250-450 Kbps
Upload hızım: AKK Dahilinde 0.73 Mbps AKK Bittiğinde 0.32 Mbps
Paketim: Net Limitsiz 8 Mbps 50 GB AKK
Fiyatı: Ayda 43.99
Taahhüt: 24 ay
Servis sağlayıcım: TTNet (Lanetli İnternet)

Kalite memnuniyetim 10 Üzerinden : Nefret dolu olduğum için bir değer yazamıyorum...
Fiyat memnuniyetim 10 Üzerinden : 7
Benden kötüleri de varmış. :( Bende 8 Mbps kullanıyorum hızım bazen 5 - 6 Mbps düşünce niye düşüyor diye kendi kendime böbürleniyordum. Geçmiş olsun kardeşim... Bu ara ADSL Türk Telekom'da sıkıntı var. Beni hızım bazen 7 Mbps gösterirken bazen de 1 Mbps altına düşüyor ama genelde 6 ile 7 Mbps arası hızım vardı. Adamlar fiberliyeceğiz diye ADSL internetlerimiz yavaşlıyor. :(

Benden kötüleri de varmış. :( Bende 8 Mbps kullanıyorum hızım bazen 5 - 6 Mbps düşünce niye düşüyor diye kendi kendime böbürleniyordum. Geçmiş olsun kardeşim... Bu ara ADSL Türk Telekom'da sıkıntı var. Beni hızım bazen 7 Mbps gösterirken bazen de 1 Mbps altına düşüyor ama genelde 6 ile 7 Mbps arası hızım vardı. Adamlar fiberliyeceğiz diye ADSL internetlerimiz yavaşlıyor. :(

Benim hızımda speedtest.net de normal gözüküyor fakat değerler yazdığım gibi. Aradım ttneti bir kadın bana dns adresi verdi sorunun geçmediğini söyleyince sorun bizde değil dedi. Karşımda sevgilim var gibi hissettim çok saçma sapan şeyler söylüyorlar. Sorun sizde değil bizde ayrılmalıyız... gibi bir diyalog geçecekti neredeyse. Neyse bilgisayarınızı bilgisayarcıya götürün dedi kadın bana halbuki yeni almıştım bilgisayarı ve 2350 liralık bir gta 5 bilgisayarı toplamıştım. Baştan savma ve özensiz müşteri hizmetleriyle, berbat interneti ile ttneti lanetliyorum. Ayrıca belirtmeliyim ki bulunduğum bölgede Turkcell Süperonline fiber ve 16 Mbps'e kadar TTNet adsl var ancak aldığım hizmetin kalitesi ortada ....

Benim hızımda speedtest.net de normal gözüküyor fakat değerler yazdığım gibi. Aradım ttneti bir kadın bana dns adresi verdi sorunun geçmediğini söyleyince sorun bizde değil dedi. Karşımda sevgilim var gibi hissettim çok saçma sapan şeyler söylüyorlar. Sorun sizde değil bizde ayrılmalıyız... gibi bir diyalog geçecekti neredeyse. Neyse bilgisayarınızı bilgisayarcıya götürün dedi kadın bana halbuki yeni almıştım bilgisayarı ve 2350 liralık bir gta 5 bilgisayarı toplamıştım. Baştan savma ve özensiz müşteri hizmetleriyle, berbat interneti ile ttneti lanetliyorum. Ayrıca belirtmeliyim ki bulunduğum bölgede Turkcell Süperonline fiber ve 16 Mbps'e kadar TTNet adsl var ancak aldığım hizmetin kalitesi ortada ....
Uydurmuş kadın sana. Ben Yandex DNS ile daha hızlı bağlanıyorum. Onların verdiği DNS ile düşük hız alıyorum. Bilgisayarla alakası hiç yok evde 4 tane telefon 2 bilgisayar var 1 tane telefon benim gerisi ailemin. Bilgisayarda benim hepsinden tek tek denedim. Bazen iyi sonuç bazen düşük 1 Mbps hız alıyorum. Bunlar bilmiyor. İŞKUR adam alırlar ya bunları da öyle almışlar işe. Hiç biri bir şey bilmiyor rivriv yapıyorlar telefonda. Vallaha ben daha iyi biliyorum onlardan. Eski çağda değiliz internet sorunu yaşıyoruz.

Uydurmuş kadın sana. Ben Yandex DNS ile daha hızlı bağlanıyorum. Onların verdiği DNS ile düşük hız alıyorum. Bilgisayarla alakası hiç yok evde 4 tane telefon 2 bilgisayar var 1 tane telefon benim gerisi ailemin. Bilgisayarda benim hepsinden tek tek denedim. Bazen iyi sonuç bazen düşük 1 Mbps hız alıyorum. Bunlar bilmiyor. İŞKUR adam alırlar ya bunları da öyle almışlar işe. Hiç biri bir şey bilmiyor rivriv yapıyorlar telefonda. Vallaha ben daha iyi biliyorum onlardan. Eski çağda değiliz internet sorunu yaşıyoruz.

Şu bahsettiğiniz Yandex DNS'i paylaşırsanız çok makbule geçer internetim kısıtlı olduğu için bir çok siteye giremiyorum da :)

Download hızım: 13,89 Mbps
Upload hızım: 0,70 Mbps
Paketim: ULTRANET LİMİTSİZ 75 GB
Fiyatı: Ayda 56.00 TL
Taahhüt: 24 ay
Servis sağlayıcım: TTNet

Kalite memnuniyetim: 10 Üzerinden 5
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 4

Download hızım: 20 Mbps
Upload hızım: 0.8 Mbps
Paketim: Fibernet limitsiz tam zamanında
Fiyatı: Ayda 79 TL
Taahhüt: 24 ay ( Temmuzda bitiyor )
Servis sağlayıcım: TTNET ( Superonline bir evde vardı 5 upload ve 25 MB indirme hızı vardı)

Kalite memnuniyetim: 10 Üzerinden 1
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 1

Downlaod hızım :881.5 kB/s
Upload hızım :76,4 kB/s
Paketim: 8 Mbit Limitsiz 75 Gb AKK
Fiyat Ayda : 50 Tl
Tahattüt: 24 ay
Servis Sağlayıcı: Ttnet (TÜRK TELEKOM)

Kalite memnuniyeti: 10/2 (Makale, yazı, ödev olsun jet oyun video olsun fos.... )
Fiyat memnuniyeti: 10/1

Download hızım: 10-9 MB/S
Uplod hızım: 10-9 MB/S
Paketim: TTNET METRO ETHERNET 100MBPS Simetrik
Kalite Memnuniyeti: 10/10
Fiyat Memnuniyeti: 6/10

Download hızım: 2.98 Mbps
Upload hızım: 1.13 Mbps
Paketim:25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi + Alo Hizmeti
Fiyatı: Ayda 69.99 TL
Taahhüt: 24 Ay
Servis sağlayıcım: TTNET

Kalite memnuniyetim: 10 Üzerinden 3
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 9

Yeni konular

Geri
Yukarı