Anket: İnternet Hızı, Servis Sağlayıcı, Fiyat ve Memnuniyet Notu

Download hızım : 0.31 Mbps
Upload hızım : 3.40 Mbps
Paketim : TürkNet sınırsız fiber 100mbps
Taahhüt Yok
Fiyat 269 TL
İSS : TürkNet
Kalite memnuniyetim 10 üzerinden 1
Fiyat memnuniyetim 10 üzerinden 1

Ayrıca hayatımda ilk defa upload hızının download hızından yüksek olduğunu gördüm ! Bu deneyimi bana yaşattığınız için çok teşekkürler Türknet !

Eki Görüntüle 1657288
Hocam yanlış anlamayın ama TurkNet'in adını kötülemeye çalışıyor olabilir misiniz? Veya kullandığınız paket fiber olmayabilir mi? Fiber olup bu kadar hız vermesi imkansız. Ayrıca TurkNet fiberin Upload hızı 8 Mbps falan.

Hocam yanlış anlamayın ama TurkNet'in adını kötülemeye çalışıyor olabilir misiniz? Veya kullandığınız paket fiber olmayabilir mi? Fiber olup bu kadar hız vermesi imkansız. Ayrıca TurkNet fiberin Upload hızı 8 Mbps falan.
Hayır benim ne derdim olacak Türknet ile =) Profilime bak , ben bu siteye kaç yılında üye olmuşum ! Bot hesap falan değilim yani ben normal bir kullanıcıyım ve fiyat memnuniyet konu başlığı altında kendi fikirlerimi yazdım. Ha sen benim gönderdiğim hız testine inanmıyor musun demek istediğin nedir yani ? paylaştığım SS e iyi bak sence photoshop ile falan ben mi değiştirdim değerleri nedir yani ne demeye çalışıyorsun ? Fiber alt yapım var , aldığım hizmet fiber , modem fiber modem , daha ne ? bak o testten bir saat sonra tekrar yaptığım testi de paylaşayım buyur ;
trnrt.jpg

Bak bu da şu an ki hızım buyur ;
tnrtttt.png

100 mbps görebiliyor musun hiç ? 20 nin üstüne zor çıkıyor =))

@Karahan Hocam TurkNet'i arayın bence buna hakları yok. Fiber altyapı diye bu hızı almanıza hakları yok. Şikayet edin gerekirse fiber altyapı hız demişler 15 Mbps zor görüyor görünüşe göre. Bence peşine düşün bu işin. Yaptıkları kabul edilemez bir şey.

@Karahan Hocam TurkNet'i arayın bence buna hakları yok. Fiber altyapı diye bu hızı almanıza hakları yok. Şikayet edin gerekirse fiber altyapı hız demişler 15 Mbps zor görüyor görünüşe göre. Bence peşine düşün bu işin. Yaptıkları kabul edilemez bir şey.
Geçiş yapacağım zaten , Türknetli olalı daha bir ay dolmadığı içinde ücret falan vermeyeceğim. Yani kendileri öyle demişlerdi , ücret almıyoruz demişlerdi. Şikayetle falan uğraşamam ben , zaten fatura falanda ödemeyeceğim için sorun yok. Sadece olan 1 ayıma oldu yani...

@Karahan Haklısınız hocam. Nasıl oluyor anlamadım. Zamanında TurkNet VDSL paket kullandım, TurkNet Fiber paket kullandım ve şimdi GigaFiber paket kullanıyorum hiç böyle düşük hız görmedim. Adanada yaşadığınız için altyapınız İstanbula göre biraz kötü olabilir. O yüzden başka ISS'ye geçmeniz hayrınıza olacaktır.

Download hızım: 1000.24 Mbps.
Upload hızım: 60.5 Mbps.
Paketim: Türk Telekom fiber internet Ankara özel.
Fiyatı: 98 TL.
Taahhüt: 24 ay.
Servis sağlayıcım: Türk Telekom & D-Smart

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden 10.
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden 10.
İnanmayanlara SS:

Bu paketi nasıl 98 TL'ye kullanıyorsunuz hocam? Ben de geçiş yapabilir miyim acaba?

Download hızım : 0.31 Mbps
Upload hızım : 3.40 Mbps
Paketim : TürkNet sınırsız fiber 100mbps
Taahhüt Yok
Fiyat 269 TL
İSS : TürkNet
Kalite memnuniyetim 10 üzerinden 1
Fiyat memnuniyetim 10 üzerinden 1

Ayrıca hayatımda ilk defa upload hızının download hızından yüksek olduğunu gördüm ! Bu deneyimi bana yaşattığınız için çok teşekkürler Türknet !

Eki Görüntüle 1657288
farklı bir hata ver

Bir anket yapalım, aşağıdakileri doldurun.

Önce bir hız testi yapın: Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test
Sonra bu konuya aşağıdaki gibi bir cevap atın:

Download hızım: X Mbps.
Upload hızım: X Mbps.
Paketim:
Fiyatı: Ayda X TL.
Taahhüt: 24 ay, yok vb...
Servis sağlayıcım: X firması.

Kalite memnuniyetim: 10 üzerinden X
Fiyat memnuniyetim: 10 üzerinden X

Genel olarak durumu bir görelim.

Eki Görüntüle 166221

Download hızım: 30.47 Mbps.