Anlamsız VAC banı

Haksız olsa otomatiken açılır zaten. Nedense hep hile açmayıp VAC ban yiyenler oluyor hep. :D
İstisnasız her konuda aynı muhabbeti görmekten aşırı sıkıldım. Hile yiyen milyon tane insan konu açmıyor, bu insanlar açıyor ise lüzumsuz tavır göstermek yerine haklı olmaları ihtimaline karşın bir öneri sunmak çok mu zor? Her konuda peygambermiş gibi VAC sistemini savunanlar var aklım almıyor gerçekten.

Son maçınızın kaydı var ise, Steam destek ile iletişime geçip derdinizi anlatabilirsiniz.

Haksız olsa otomatik olarak kaldırırlır zaten. Nedense hep hile açmayıp VAC ban yiyenler oluyor hep. :D

Haksız olsa otomatiken açılır zaten. Nedense hep hile açmayıp VAC ban yiyenler oluyor hep. :D

Haksız olsa otomatik olarak kaldırırlır zaten. Nedense hep hile açmayıp VAC ban yiyenler oluyor hep. :D
Alakası bile yok bu forumda VAC ban yiyip, 8 ay sonra özür dileriz diye kaldırılan var.

Hile açıp yiyen milyonlarca hesap adına konu açılmadığı için, gözünün önünde olanın fazla olduğunu sanman normal. Hile açıp VAC yiyen kaç kişi gelip buraya konu açar? Haksızsa otomatik kaldırılır ihtimalinin farkında isen neden oturduğun yerden milleti zan altında bırakıyorsun? Adamın durumunun haklı-haksızlığı kesin değilken neden sürekli aynı, boş tavır?

Hile bulundu atmak için F1'e basın mı yazıyordu o bildirimde?

Yok hocam direkt olarak VAC (Valve anti cheat) uzaklaştırma yazıyordu
Hile açıp yiyen milyonlarca hesap adına konu açılmadığı için, gözünün önünde olanın fazla olduğunu sanman normal. Hile açıp VAC yiyen kaç kişi gelip buraya konu açar? Haksızsa otomatik kaldırılır ihtimalinin farkında isen neden oturduğun yerden milleti zan altında bırakıyorsun? Adamın durumunun haklı-haksızlığı kesin değilken neden sürekli aynı, boş tavır?
Hocam şimdi girip oynamak istiyorum botlarla bile giremiyorm. Eski CS'ciyim. 1.6'da De_Westewood_Big oynardım. CS GO'da da topluluk mapiydi. Şimdi giriş yapamıyorum.

Yok hocam direkt olarak VAC (Valve anti cheat) uzaklaştırma yazıyordu

Hocam şimdi girip oynamak istiyorum botlarla bile giremiyorm. Eski CS'ciyim. 1.6'da De_Westewood_Big oynardım. CS GO'da da topluluk mapiydi. Şimdi giriş yapamıyorum.
Westwood harbiden sağlam haritaydı, canım çekti şimdi.. VAC banlı iken, VAC korumasız olan topluluk sunucularına girebilirsiniz ancak, onlarda da hile kullanan kitle oluyor.

Steam profilinizi atar mısınız?

Steam destek ile bildirime geç ve de IObit yazılımı kullanıyor musun?

Katılıyorum, IObit gibi 3 part yazılımlarda VAC banına sebep verebiliyor.
Crackli geliştirici yazılımları kullanıyorum. Aslında 3. parti yazılım olarak da geçiyor olabilir. Çünkü etkin olarak sürekli çalışmakta. Programların hepsine de etki etmekte.
Westwood harbiden sağlam haritaydı, canım çekti şimdi.. VAC banlı iken, VAC korumasız olan topluluk sunucularına girebilirsiniz ancak, onlarda da hile kullanan kitle oluyor.
Hocam direkt olarak VAC banınız bulunmakta deyip atıyor. USP ile HS atmayı o kadar istiyorum ki. Tek çare başka hesap açmak.
Steam profilinizi atar mısınız?

Steam Community :: SonOfGodZexus buyur hocam bakabilirsin sadece CS oynuyorum o da bir tane arkadaşımla. Ekli tek bir arkadaşım var.
Aynen eminim anlamsız bandır.
Hocam linki bıraktım bakabilirsiniz sadece 1 arkadaşım var onla da CS GO oynarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı