Annem çalışmam icin tutturuyor

Bir kardesi ölmüştu fakat ondan olacağını sanmıyorum çünkü 3 4 yıl oluyor maaşlı bir işte çalışıyordu ve 10 bin liradan aşağı almıyordu çünkü hem borek hem de baklava ustasıydı öğlen bogrek yapıyordu akşama doğru ise baklava işinden mi soğudu anlamadim.

Ooo yemekçi desene her neyse sen ona yardım edebilirsin mesela evden çalışabilirsiniz baban baklava börek yapar sen satış işlerini yırtarsın çalışmaktan.

Bir kardesi ölmüştü, fakat ondan olacağını sanmıyorum. Çünkü 3-4 yıl oluyor, maaşlı bir işte çalışıyordu, ve 10 bin liradan aşağı almıyordu. Çünkü hem börek hem de baklava ustasıydı öğlen börek yapıyordu. Akşama doğru ise baklava işinden mi soğudu anlamadim.
Bana göre kardeşinden dolayı, bir gün hatırlayıpta çöküş yaşamış olabilir. Hele de gözlerinde kötü bir bakış varsa vah halinize.

Bir kardesi ölmüştu fakat ondan olacağını sanmıyorum çünkü 3 4 yıl oluyor maaşlı bir işte çalışıyordu ve 10 bin liradan aşağı almıyordu çünkü hem borek hem de baklava ustasıydı öğlen bogrek yapıyordu akşama doğru ise baklava işinden mi soğudu anlamadim.

Bazen izin günlerinde başka işe bile gittiği oluyordu.

Çok özel değilse merak ettim. Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz? Kimse çalışmıyor ise.

O zaman senin babanı diyesim geldi bu ne biçim baba alkol sigara falan kullanıyor mu?

Yok hiçbir şeyi hayatında agizina ne sigara sürdü ne alkol iyi biri.

Çok özel değilse merak ettim. Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz? Kimse çalışmıyor ise.

Kardeşinin katilinden yüklü bir tazminat aldı daha yıl ve çalıştığı zaman ki birikmisler var bayağı ev kendimizin oradan biriktirdi zaten.

Geri
Yukarı