Annem evden gitmemi söyledi, babam da gelme yanıma dedi

Bir anlık sinir değil bayağı para falan verdi valizini topla sabah gidiyorsun bu evden diyor.

İnan bana baban öyle dediyse o da seni istemiyordur akrabalarında sana bir yere kadar bakar sonrası biraz sorunlu herhalde bir çocuk esirgemem mi yurt mu adını tam bilmiyorum oraya yerleşirsiniz veya 18 yaşınıza kadar akrabalarda falan kalırsınız ardında çalışıp kendinize bakmaya çalışırsınız bu arada okul okuyor musunuz yani hedef mesleğiniz ne.

Evin yedek anahtar varsa alın yoksa gerçek anahtarı alın ve annenize verilen nafakayı annenizden alın her ay.

Ve seni evinden atamaz sabah valizini al çık evden polise git kolluk kuvvetleriyle seni içeri alırlar.
?
Soygun falan mı yaptı arkadaş?
Ne kolluk kuvveti? Ne içeri alınması?

@Abdullah_TR Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Sürekli çocuk esirgeme vesaire yazıp duruyorsunuz ama neye dayanarak söylüyorsunuz?
Ne kolluk kuvveti? Ne içeri alınması?
İçeri alınması derken çocuğu eve zorla geri aldırırlar demiş. Nezaret falan değil yani.

@Abdullah_TR Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Sürekli çocuk esirgeme vesaire yazıp duruyorsunuz ama neye dayanarak söylüyorsunuz?

İçeri alınması derken çocuğu eve zorla geri aldırırlar demiş. Nezaret falan değil yani.
Anladım. Teşekkür ederim.

Evin yedek anahtar varsa alın yoksa gerçek anahtarı alın ve annenize verilen nafakayı annenizden alın her ay.

Ve seni evinden atamaz sabah valizini al çık evden polise git kolluk kuvvetleriyle seni içeri alırlar.

Babam polise haber ver diyor annem git diyor. Babam Muğla da oturuyor. Annem git almak zorunda diyor babam da kal polisi ara diyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Polisi arayıp ne diyeceğim?

Hala ve teyzenizde kalın eğer olmaz derlerse 155 polis numarası.

Aranızda ne yaşandı hiçbir fikrim yok ama nasıl bir anne 16 yaşındaki çocuğunu öylece kapı dışarı eder, anlam veremiyorum. Üstte bir arkadaş söylemiş. Yasalar karşısında şu an siz haklısınız. Aranızdaki problem çözülmese de seve seve içeri almak zorunda sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı