Annem evi terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben sinirlerimi genelde eşyalardan çıkartıyorum. Size de tavsiye ederim. Annenize iyi yapmışsınız diyemem kötü yapmışsınız da diyemem. Eşyalara atın öfkenizi. Ne bileyim bardak ya da sandalye kırın. Duvara yumruk atın elinizin acımasından unutursunuz.
3 kapı kırmıştık evde 3'ünde de benim ve annemin izleri var.
Kimi annesinden özür dile demiş, annesi o kadar şey yapmış maalsef. Dayım yengemin üzerine kuma getirdi, yengem maalesef kanserden vefat etti. Kuzenim ise biraz geç algılıyor, buraya yazsam hepsini 4-5 saate biter anca. Duygu sömürüsü yapmadan yazmak istiyorum. Kuzenim 19 yaşında, namazlarını felan da kılıyor. Üvey annesi'de çocuga evde abdest almasın, camiye gitmesini söylüyor :( evde abdest alıp camiye gitse ne olucak sanki. Bu üvey annesi, annemle babamın arasını bozup boşanma nedenide kadar getirmişdir de. Allah'dan anladık'da olay çözüme kavuşmuştu. Nenem'de dayımlar'da kalıyor olan biteni biliyor. Kuzenim kendi akrabasından,bayramlardan para biriktiriyor du, geçen sene sanırsam, kumbarasını açıp içindeki paraları alıp, yalandan 100-200 tl arasında para varmış demişler :( halbuki paso 600-700 tl var, aldıkları parayı'da üvey kardeşi için eski nesil ps2 aldırmışlardı. Hayat böyle işte. Allah kimseyi kimsenin eline düşürmesin.
Geçmiş olsun.
Bu konuda bile dalga geçebiliyorsunuz ya. Yazık cidden.
Hocam açıkçası mizaha karşı değilim ve her konunun her incelikte konunun mizaha açık olduğunu varsayıyorum. ^^

Eğer birazcık sizi seviyorsa geri gelir özür diler sizde yumruk için özür diler barışırsınız ama gelmezse de salın gitsin size ondan hayır gelmez.

Ne olursa olsun, anneye el kalkmaz. Seni doğuran kadına, el kaldırma hakkı nereden doğuyor?
Doğruyu söylemek gerekirse, konuya pek inanmadım. Neden?
Evi terk etmiş olabilir, ama yumruk attığın kısıma inanmadım.
Hocam bunun gibi ince bir konuda yanlış anlatacak halim yok. Sinirim bozuldu vurdum. Doğru olup olmaması tartışılır ama yalan söylemiyorum. Gurur duymuyorum ama olan bu.

Ne olursa olsun, anneye el kalkmaz. Seni doğuran kadına, el kaldırma hakkı nereden doğuyor?
Doğruyu söylemek gerekirse, konuya pek inanmadım. Neden?
Evi terk etmiş olabilir, ama yumruk attığın kısma inanmadım.

Asıl annenin kocasına teyze ile beraber takım olup dalga geçme hakkı nereden doğuyor?

Hocam bunun gibi ince bir konuda yanlış anlatacak halim yok. Sinirim bozuldu vurdum. Doğru olup olmaması tartışılır ama yalan söylemiyorum. Gurur duymuyorum ama olan bu.
Bana göre anneye vurulmaz. Keşke teyzene vursaydın o yumruğu.
Olaya inanmıyorum demedim. Altını çiziyorum. Anne kısmına inanmadım dedim ama böyle diyorsan daha da üsteleyecek halim yok tabii.
Asıl annenin kocasına teyze ile beraber takım olup dalga geçme hakkı nereden doğuyor?
Onun yaptığı doğru mu dedim? Nerenle okudun mesajımı?
Anneye vurulmaz dedim. Onun yerine teyzesine vursaydı daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı