Annem tümöre yakalandı

Forse

Hectopat
Makaleler
2
Annem kötü huylu bir beyin tümörüne yakalandı. Beynine çok yakın ve ameliyat ile alamayacaklarını söylüyorlar. Sağlık alanında pek bir bilgim yoktur. Ameliyat ile alamıyorlarsa ne ile alacaklar? Annem dayanıklıdır kanseri daha önce 2 kere yendi. Annesiz büyüdük garibanın hayali bizimle yaşamak. Eğer atlatırsa yanına taşınacağız.

1623784842857.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Annem kötü huylu bir beyin tümörüne yakalandı. Beynine çok yakın ve ameliyat ile alamayacaklarını söylüyorlar. Sağlık alanında pek bir bilgim yoktur. Ameliyat ile alamıyorlarsa ne ile alacaklar? Annem dayanıklıdır kanseri daha önce 2 kere yendi. Annesiz büyüdük garibanın hayali bizimle yaşamak. Eğer atlatırsa yanına taşınacağız.

Eki Görüntüle 1069617

Yutkunamadım şerefsizim, az önce YKS'den mezuna kalırsam diye karalar bağlıyordum. Şimdi bunu gördüm ve şükür ettim.
Hocam benim açıklamaya dilim varmaz ama kötü huylu olması maalesef iyi değil ama Allah'tan ümit kesilmek, Allah annenizi size ve sevdiklerine bağışlasın.

Eki Görüntüle 1069617
Allah şifasını versin kardeşim. Yakın zamanda, annen sağlığına kavuşur sende buraya post atarsın inşallah.

Eki Görüntüle 1069617

Sizi üzmek istemem ama işiniz gerçekten zor. Ameliyat harici tedavilerin başarı şansı çok düşük oluyor.

Tek cümlede roman yazmış annen. Gerçekten de çok üzücü bir durum. Allah şifa versin. Elimizden gelebilecek tek şey dua.
Alınamıyorsa ilaçlar ile baskılanabilir, büyümesi engellenebilir belki. Bilgim yok tahminen.
Annenin psikolojisi çok önemli şu durumda. Onu mutlu tutmak için elinizden geleni yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı