Annemin telefonuna bulaşan virüs

Avast Mobile Security ile temizle.

Mobil cihazlar için geliştirilen iyi bir antivirüsü yükleyin ve virüsleri silin olmadı format atarsınız.

Avast Mobile Security ile temizle.

Avast bilgilerini satıyor kendinde kullanıyorsan hemen kaldır ve kimseye önerme. İnternette tonla haberi çıktı nasıl fark etmedin anlamadım.

Avast bilgilerini satıyor kendinde kullanıyorsan hemen kaldır ve kimseye önerme.

Diğer uygulamaların veri satmadığı ne malum? Hem Avast'ın Ceo'su değişti ve Avast çoğu ücretsiz antivirüse kıyasla daha iyi.

Diğer uygulamaların veri satmadığı ne malum? Hem Avast'ın Ceo'su değişti ve Avast çoğu ücretsiz antivirüse kıyasla daha iyi.

Böyle haberler çıkmışken hala kullanıp kullanmaman sana kalmış ama kimseye önerme bence başkasının başı ağrımasın ben trend Micro kullanıyorum böyle haberler çıksa anında silerdim kullandığımız her uygulama ve program verilerimizi depoluyor mesele onları satıp satmaması.

Böyle haberler çıkmışken hala kullanıp kullanmaman sana kalmış ama kimseye önerme bence başkasının başı ağrımasın ben trend Micro kullanıyorum böyle haberler çıksa anında silerdim kullandığımız her uygulama ve program verilerimizi depoluyor mesele onları satıp satmaması.

Bak Avast artık satmıyor verileri o gönderdiklerin de eski haberler, üstelik Avast ücretsiz olduğu için bir şekilde gelir elde etmesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı