Annenize/Eşinize Ev Temizliğinde Yardım Ediyor Musunuz?

Biraz önce anneme evi süpürmesin de yardım ettim. Gerçekten yorucu bir iş. Bir de bunu her hafta falan yapıyorlar. Allah annemlerimize/eşlerimize kolaylık versin.
Var mı benim gibi böyle ev temizliğine yardım eden kimseler? :)
Annemin bacağı rahatsız olduğu için evi ben ve babam süpürüyoruz. Büyük işleride annem babam beraber yapıyorlar.
Not: Ablam veya kız kardeşim yok.

Biraz önce anneme evi süpürmesin de yardım ettim. Gerçekten yorucu bir iş. Bir de bunu her hafta falan yapıyorlar. Allah annemlerimize/eşlerimize kolaylık versin.
Var mı benim gibi böyle ev temizliğine yardım eden kimseler? :)
Anneme 10 yaşından beridir yardım ediyorum halada ediyorum. Resmen Anneme okadar yardım ediyorum resmen Anne oldum :D hiç şikayetçi değilim annemi babamı çok seviyorum ölene kadar yardım ederim ;)

Benim kız kardeşim yok ama yaptıklarım yüzünden evin kızı diyorlar. Hatta evde kaldı gibisinden esprilerde dolaşıyor evde. :D Aslında pek fazla şey de yapmıyorum. Örneğin mutfağa sokmaz annem, sakarmışım :D

Sofra kurmasına falan da yardımcı oluyorum çoğu zaman. Kaldırırken falan da aynı şekilde. Odamı da kalktığım zaman bırakmam ona asla. Toplarım, süpürürüm.

Anneme evde yardım eden tek erkek benim. 3 kardeşiz. Halı yıkıyorum, bulaşık yıkıyorum, beraber ev süpürüyoruz yoruluyorum ama güzel oluyor paylaşmak. Sofra kaldırmayı felan söylemiyorum o zaten yapılması gerek annelerimizin yapmaması gereken bir şey zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı