Annenize/Eşinize Ev Temizliğinde Yardım Ediyor Musunuz?

Biraz önce anneme evi süpürmesin de yardım ettim. Gerçekten yorucu bir iş. Bir de bunu her hafta falan yapıyorlar. Allah annemlerimize/eşlerimize kolaylık versin.
Var mı benim gibi böyle ev temizliğine yardım eden kimseler? :)
Annemin bacağı rahatsız olduğu için evi ben ve babam süpürüyoruz. Büyük işleride annem babam beraber yapıyorlar.
Not: Ablam veya kız kardeşim yok.

Biraz önce anneme evi süpürmesin de yardım ettim. Gerçekten yorucu bir iş. Bir de bunu her hafta falan yapıyorlar. Allah annemlerimize/eşlerimize kolaylık versin.
Var mı benim gibi böyle ev temizliğine yardım eden kimseler? :)
Anneme 10 yaşından beridir yardım ediyorum halada ediyorum. Resmen Anneme okadar yardım ediyorum resmen Anne oldum :D hiç şikayetçi değilim annemi babamı çok seviyorum ölene kadar yardım ederim ;)

Benim kız kardeşim yok ama yaptıklarım yüzünden evin kızı diyorlar. Hatta evde kaldı gibisinden esprilerde dolaşıyor evde. :D Aslında pek fazla şey de yapmıyorum. Örneğin mutfağa sokmaz annem, sakarmışım :D

Sofra kurmasına falan da yardımcı oluyorum çoğu zaman. Kaldırırken falan da aynı şekilde. Odamı da kalktığım zaman bırakmam ona asla. Toplarım, süpürürüm.

Anneme evde yardım eden tek erkek benim. 3 kardeşiz. Halı yıkıyorum, bulaşık yıkıyorum, beraber ev süpürüyoruz yoruluyorum ama güzel oluyor paylaşmak. Sofra kaldırmayı felan söylemiyorum o zaten yapılması gerek annelerimizin yapmaması gereken bir şey zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı