Anomaly Agent fiyatı açıklandı

• Konuyu başlatan xefe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 4B

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bence güzel bir fiyat ne düşünüyorsunuz? Dakika 11.18'e giderek bakabilirsiniz.

Steam - 12 Dolar.
Steam Türkiye - 5 Dolar(indirim ile 3,99 Dolar olacak).
Switch için 15 Dolar olacakmış.
Xbox'ta 140-150 TL civarı olacakmış ve konsollarda da %20 indirim gelecekmiş.
Çıkış haftası %20 indirim olacakmış.
Oyun PC-Xbox'a 24 Ocak 2024'te gelecek.
Switch'e 25 Ocak 2024'te gelecek.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence güzel bir fiyat ne düşünüyorsunuz? Dakika 11.18'e giderek bakabilirsiniz.

Steam - 12 Dolar.
Steam Türkiye - 5 Dolar(indirim ile 3,99 Dolar olacak).
Switch için 15 Dolar olacakmış.
Xbox'ta 140-150 TL civarı olacakmış ve konsollarda da %20 indirim gelecekmiş.
Çıkış haftası %20 indirim olacakmış.
Oyun PC-Xbox'a 24 Ocak 2024'te gelecek.
Switch'e 25 Ocak 2024'te gelecek.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Makul bir fiyat biçilmiş. Demosunuda gayet beğenmiştim, muhtemelen alırım diye düşünüyorum.

Steam TL kullanıyorken de zaten yeni bir indie oyun 105-180TL arası fiyata satılıyordu. Doların şu anki durumunu göre konuşursak 5 dolar(150TL) iyi bir fiyat. Ha ben yine de almam. Türün en başarılı yapımlarını bile ayıla bayıla oynamazken bu oyun muhtemelen beni bayacaktır ve açıkçası sizi bilemem ama ben Türk yapımı diye para verip olumlu yorum yapan biri değilim.

Steam TL kullanıyorken de zaten yeni bir indie oyun 105-180TL arası fiyata satılıyordu. Doların şu anki durumunu göre konuşursak 5 dolar(150TL) iyi bir fiyat. Ha ben yine de almam. Türün en başarılı yapımlarını bile ayıla bayıla oynamazken bu oyun muhtemelen beni bayacaktır ve açıkçası sizi bilemem ama ben Türk yapımı diye para verip olumlu yorum yapan biri değilim.
Bende pek indie oyunları beğenmiyorum ama çıkan tüm 2d aksiyonların Roguelike ya da soulslike olmaları bıktırmıştı çok zaman ve odak istiyorlar. Daha rahat kafa oynamak için saf 2d aksiyon oyunu güzel olur diye bunu almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı