Anomaly Agent kullanıcı puanı 9.4!

Anomaly Agent sitesine baktığımızda 9.4 yıldız almış, bu demek oluyor ki bayağı beğenilmiş.

Ne düşünüyorsunuz?
Oyun konusunda çok kaliteli ve başarılı tespitleri olan bir insanın elinden çıkan bir oyunun kötü olma ihtimali düşüktü zaten.

Hocam 74 kişi incelemiş o da Enis Kirazoğlu fanları :D Tabii oyuna çamur atmaya çalışmıyorum henüz oynamadım bile, ama şimdilik böyle bir konu açmak saçma olmuş.

Enis Kirazoğlu fanı değilim. Ama oyun güzel.

Kullanıcı puanı normal böyle. Türkler vermiştir 10'u. Oyunu oynamadım ama hoş duruyor yani. Arkadaşlarım beğenmiş. Ben de eve gidince Pazar ya da Pazartesi gibi oynayacağım. Bir de oyuna b*k atmaya çalışan ufak bir kesim var. A ile başlayan ve kanal adı ile kişiliği çok benzer birisi oyuna demo zamanında da b*k atmıştı, şimdi de atmış. Adam 8dk boyunca sırf Türk oyunu diye sevdiniz vasat oyun demiş. Oyunu incelediği falan yok. Tek dediği "Şu oyun daha iyi, bu daha iyi." falan filan. Ama adam 8dk boyunca oyunun neyi kötü yaptığını söylememiş bile. Çok tuhaf bir milletiz gerçekten. Sırf "farklı" olmak için kendi yaptığımız güzel şeye bile laf atıyoruz.

Geri
Yukarı