Anti-Aliasing kapalı olan Mortal Kombat 1'de NVIDIA ayarları ile nasıl açılabilir?

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Mortal Kombat 1'i Ultra 60 FPS oynamama rağmen görüntü bulanık görünüyordu, tıpki 720p gibi. Fakat oyun içi ayarlardaki AA'yı kapatınca görüntü kalitesinin direkt attığını gördüm, artık oyun 1080p gibi kaliteli görünüyordu. Fakat bunu yapınca oyunda parlamalar meydana geliyor, sulu şeyler parlıyor. Fatality yapınca kanlar parlıyordu. NVIDIA Denetim Masası'ndan anti-aliasing ayarlarını kurcaladım ama işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı oyunlar TAA'yı beceremiyor aynısını Dirt Rally 2.0 da yaşıyorum oyunun MSAA'sı ve NVIDIA kontrol panelininin AA'sı da işe yaramıyor. ReShade ile AA yap.

Bazı oyunlar TAA'yı beceremiyor aynısını Dirt Rally 2.0 da yaşıyorum oyunun MSAA'sı ve NVIDIA kontrol panelininin AA'sı da işe yaramıyor. ReShade ile AA yap.
Ya oyun resmen PS5'e özel geliştirilmiş, başka da bir şey değil resmen. Hikayesi zaten dandik, üstüne bu tarz problemlerle bizi yoruyorlar. MK 11'i indirip girsem oyuna gözlerim kaliteden bayram eder, fakat bu oyun olmamış, en azından PC için.

Hocam valla abartmıyorum. AA'yı açınca görüntü resmen 480p gibi oluyor. AA'yı kapatsan karakterlerin saçları Minecraft oluyor, yukarı gitsen bıyık, aşağı gitsen sakal.

Vallahi oyun sektörü çok değişti. Artık her firma konsol için yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı