Anti virüsler ve temizlik programları gereksiz değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
AV kullanmam korunurum, en iyi AV insandır, ücretsiz AV yeterlidir, bana zararlı bulaşamaz, beni kimse hackleyemez vb. saçma sapan şeyleri artık konuşmayı bırakın bunlar ilk başta dediğim gibi ya bilgisiz kişinin sözleri yada salağın önde gidenidir.

Ha bu bilgisiz veya salak dediklerim içinde kendini görmek istemeyenler de ya korunmaya ihtiyacım yok çünkü korumaya ihtiyacım olacak verim yok diyorsa, birşey olmaz diyen insan ırkındansanız, "koy g*t*ne rahman gitsin" Dünyayı boş vermişim giden gitsin vb. diyenlerdenseniz size lafım yok üzerinize alınmayın.

İster hacker olsun, ister Dünyaca ünlü kişi veya siteler olsun, ister en güvenli server olsun yine de sizi hackleyen olacaktır.
Hiç gülesim yoktu.

Bedava Antivirüs var millet kullanmak istemiyor. 6 Aylık Internet Security ler var onuda kullanmak istemiyor. Antivirüs virus buluyor. Ben ondan daha iyi bulurum diye mi kıskanıyorsunuz? Bari en iyi Antivirüs bana göre şu program de onu kullan. Ama kullan artık:)

AV kullanmam korunurum, en iyi AV insandır, ücretsiz AV yeterlidir, bana zararlı bulaşamaz, beni kimse hackleyemez vb. saçma sapan şeyleri artık konuşmayı bırakın

Ücretsiz Antivirüs Güvenlik Duvarı ve Web Koruması olmadığı için kaybediyor tabi. Ancak para vermek istemiyorum diyen birisi kullanmalı. 6 Aylık Internet Security ler var. Dönüşümlü olarak da kullanabilirler. Kimileri sanki Antivirüs kıskanırmış gibi bana ben yeterim diyor. Kimileri de önemsemiyor. Kur gitsin bir tane ne olacak diyor.
Bu arada sözüyle devam eden sözler çok tehlikeli "Yapacağın Hayırlı İşleri Yarına Bırakma;Bakarsın Yarın olur da Sen olmazsın" diyen birisi için telaffuz dahi edilmeyecek sözler bunlar.

Bi Miller'in güzel güzel açıklamasına bak, nerdeyse antivirüs kurasım geldi nitekim o bahsettiği ücretsiz 360 yazılımını yeğenime kurdum. Bir de diğerinin açıklamasına bak.

Bu arada sözüyle devam eden sözler çok tehlikeli "Yapacağın Hayırlı İşleri Yarına Bırakma;Bakarsın Yarın olur da Sen olmazsın" diyen birisi için telaffuz dahi edilmeyecek sözler bunlar.
Anlamayana anladığı dilden konuşuyoruz ne var bunda :) Atasözleriyle daha çok açıklanır bu durumlar ama gereksiz yerlere gitmesin. Kısaca kendini AV'den üstün gören eğitimsizler için gayet normal bir söz.

Bi Miller'in güzel güzel açıklamasına bak, nerdeyse antivirüs kurasım geldi nitekim o bahsettiği ücretsiz 360 yazılımını yeğenime kurdum. Bir de diğerinin açıklamasına bak.
Olay senin kurup kurmaman değil zaten, senin kafanda olan kişiler hala var olduğu için akıllanın diye söylüyoruz. Mesaj attığından beri adamlar güzelce söylüyor AV kurmalısın diye, bin türlü laf kalabalığı üretiyorsunuz. Kurmuyorsanız başkasına da kurmayın "birşey olmaz" demeye geliyor önceki söylediklerin.

Anlamayana anladığı dilden konuşuyoruz ne var bunda :) Atasözleriyle daha çok açıklanır bu durumlar ama gereksiz yerlere gitmesin. Kısaca kendini AV'den üstün gören eğitimsizler için gayet normal bir söz.

En uygun Atasözü bu herhalde "Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az" :)

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Ama aradaki bazı terbiyesiz kişilerin neden hakaret ettiğini anlayamadım. Neresine battı yazdığım? Ayrıca yazım hatası yapıp da düzeltilmeyen çok var onu da anlayamadım. Son olarak yine teşekkür ediyorum. Önerdiğiniz programları arşiv gibi yazabilirseniz çok sevinirim. Tekrardan göz atacağım bakmadığım program varsa diye.

Terbiyesizlik yapan bu gibi konuları açan kişiler ama hala anlamakta güçlük çekiyor kim ise. Nerelerine batıyor anlamıyorum ki AV kullanmak veya bu kadar cahillikle nereye varacağını sanıyorlar ki ? :)

Admin veya Moderatorlerin böyle konulara onay vermemesi gerek. Suç yetkililerde :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı