Antidepresan zararlı mı?

1Hydrogen1

Picopat
Doktorumun dediğine göre obsesif-kompulsif bozukluğum varmış bu yüzden misol 50 gram antidepresan yazdı. Kullanmaya yarın sabah başlayacağım. Sorum şu antidepresan zararlı mıdır? İnternette bahsedildiği gibi insanı zombileştiren bir şey midir?

İnternette okuduğunuz her şeye inanmayın. Doktor kullanın demişse bir bildiği vardır, doktor denetiminde kullanırsanız problem olmaz.

Doktorumun dediğine göre obsesif-kompulsif bozukluğum varmış bu yüzden misol 50 gram antidepresan yazdı. Kullanmaya yarın sabah başlayacağım. Sorum şu antidepresan zararlı mıdır? İnternette bahsedildiği gibi insanı zombileştiren bir şey midir?
doktorun önerdiyse kullanmam, kullanmamandan daha faydalıdır.

Bence ilaç yerine kedi otu kökü iç, aktarlarda satılıyor.
kedi otu kökü misol 50 mg ilacın yerini tutmaz. Farklı endikasyonlarda kullanılır. Lütfen yanlış yönlendirmeyin. Ayrıca aktarlarda satılan ürünlerin içerisinde ne kadar etkin madde vardır? Ne kadar stabilize edilmiştir? Ne kadar farklı içerik mevcuttur? gibi problemlerden dolayı öneri tamamiyle yanlış.

Antideprasanlar bağımlılık yapabiliyor. Doktor kontrolü ile kullanın. Yan etki yaparsa doktora söyleyin direkt.
misol 50 mg bağımlılık yapan grupta değildir. Her antidepresan bağımlılık yapmaz.

Ben 12 yıldır kullanıyorum, farklı farklı ilaçları kullandım bazen ara verdim, bir sorun yaşamadım, sadece umursamaz oluyorsun ve yalancı bir mutluluk oluyor, eğer senin okuluna ve derslerine olumsuz etki ediyorsa, sınavlara girmiyorsan, okula gitmiyorsan kesinlikle senin için zararlı ve bırakman lazım çünkü hayatı kaçırtıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı