Antrenman programı nasıldır?

GATEAM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar haftaya spora başlayacağım. Antrenman programı buldum ama ne kadar doğru bilemedim. Bazı kişiler başlangıç için Full body daha iyi diyorlar ama sormak istedim. Bu antrenman yeni başlayan birine uygun mudur? Boy:1.75 kilo: 70.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    16,6 KB · Görüntüleme: 90
  • Ekran görüntüsü 2021-01-31 003407.png
    Ekran görüntüsü 2021-01-31 003407.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 86
  • Ekran görüntüsü 2021-01-31 003415.png
    Ekran görüntüsü 2021-01-31 003415.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Programlarda tekrar sayısı başlangıç seviyesi için fazla görünüyor ve dinlenme süresi çok kısa. Bunun yerine full body çalışmak daha iyi olur ya da push pull legs yapabilirsin. Bence full body çalışmak başlangıç için en iyisidir.

Programlarda tekrar sayısı başlangıç seviyesi için fazla görünüyor ve dinlenme süresi çok kısa. Bunun yerine Full body çalışmak daha iyi olur ya da push pull legs yapabilirsin. Bence Full body çalışmak başlangıç için en iyisidir.

Beslenme programını nasıl kendime uygun yazabilirim? Bildiğiniz referans alabileceğim siteler var mı?

Programa iyi veya kötü diyemem çünkü vücut geliştirici veya fitness antrenörü değilim ama şunu iyi bil ki her spor branşında sakatlık riski vardır ve bunları önlemek için ısınma ve antrenman sonrası esnetme hareketlerini ihmal etme. İyi sporlar, umarım hedeflerine ulaşırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı