AOC 24 24G2SPU/BK alınır mı?

Hocam geç kalmanız önemli değil fiyat hala yüksek ne de olsa zamlar yeni yapıldı bu fiyata çıkıyorsanız bence verdiğiniz paranın aldığınız ürünün de size getirisi olmalı ben ileriye dönük olsun isterdim zamanla para biriktice de upgrade odaklı ilerlerdim.

Net olarak 1ms, 2K olacak.

Ekran paneli fark eder mi yoksa IPS ve üstü mü olsun?

Güzel renkleri olmasını istiyorum o yüzden IPS olursa iyi olur. Hocam sistemimi kaç TL satabilirim güzel bir fiyata satarsam üstüne para koyup yeni bir sistem alabilirim.
RX590.
Ryzen 7 2700.
ASUS TUF B450 Plus Gaming.
16 GB 3200 MHz RAM.
650 watt Supply.
Samsung EVO 980 500 GB M.2 SSD.
WD 500GB SSD.
WD 1TB HDD.

Monitör içinde 8000 tllere çıkabilirim.

Net olarak 1ms,2k olacak

Ekran paneli fark eder mi yoksa IPS ve üstü mü olsun?

Aradığınız bütçede 0.5ms+280hz IPS panel 1080p var ama istediğiniz panele göre araştıracağım net 2k diyorsanız yüksek panel olursa daha iyi olur ama bütçe yükselir. Her ürünün fiyatı artıyor bence iyi bir biriminiz varsa beklemeden alınmalı bilgisayar. hem yatırım olur hemde ihtiyaçlarınız karşılanır.
Hocam net emin olmalısınız buradaki yazdığım konuya göre karar vermelisiniz 1080p ile sadece oyun odaklı olacaksa

Philips Evnia 27M1C5200W/00 Monitör
Philips Evnia 25M2N3200W/00 Monitör
AOC 25G3ZM/BK Monitör
ViewSonic VX2728J Monitör
Lenovo Legion Y27-30 Monitör

Isterseniz bu monitörleride bütçenize uygun şekilde düşünebilirsiniz ve bu modelleri bütçeniz sınırları içerisinde seçim yapabilirsiniz hepsinin özellikleri farklı büyük orta gibi istediğiniz özellikleri söylemelisiniz ben sizin önceden bütçenize göre düşündüğünüz seçmiş olduğunuz monitörün üzerinden seçeneklerden araştırma yaptım

Bu monitörleri düşünebilirsiniz ama belirlediğimiz kriterler içerisinde ve 2k IPS veya üstü olacaksa farklı araştıracağım

Max 8K bütçe ile 2k kaliteli bulabildiğim ürünleri listeledim:

MSI G272QPF 27" 1 ms WQHD G-Sync IPS Oyuncu Monitörü
Cooler Master GM27-CQS Monitör
MSI Pro MP273QP 27" 1ms WQHD Pivot IPS Monitör
ViewSonic VX2780-2K Monitör
Gigabyte G27Q Monitör
Xiaomi Mi 27 XMMNT27HQ Monitör

Bence bu bütçeye yaptığım bu liste çok değerli eğer değerlendirebilirseniz iyi olabilir gerçekten. karşılaşırıp kendinize göre olanı alabilirsiniz. şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Hocam net emin olmalısınız buradaki yazdığım konuya göre karar vermelisiniz 1080p ile sadece oyun odaklı olacaksa.

Philips evnia 27M1C5200W/00 monitör.
Philips evnia 25M2N3200W/00 monitör.
AOC 25G3ZM/BK monitör.
ViewSonic VX2728j monitör.
Lenovo Legion Y27-30 monitör.

Isterseniz bu monitörleride bütçenize uygun şekilde düşünebilirsiniz ve bu modelleri bütçeniz sınırları içerisinde seçim yapabilirsiniz hepsinin özellikleri farklı büyük orta gibi istediğiniz özellikleri söylemelisiniz ben sizin önceden bütçenize göre düşündüğünüz seçmiş olduğunuz monitörün üzerinden seçeneklerden araştırma yaptım.

Bu monitörleri düşünebilirsiniz ama belirlediğimiz kriterler içerisinde ve 2K IPS veya üstü olacaksa farklı araştıracağım.

Hocam 2K IPS olsun bir de oyun oynuyorum dizi film video falan izliyorum.

Hocam net emin olmalısınız buradaki yazdığım konuya göre karar vermelisiniz 1080p ile sadece oyun odaklı olacaksa

Philips Evnia 27M1C5200W/00 Monitör
Philips Evnia 25M2N3200W/00 Monitör
AOC 25G3ZM/BK Monitör
ViewSonic VX2728J Monitör
Lenovo Legion Y27-30 Monitör

Isterseniz bu monitörleride bütçenize uygun şekilde düşünebilirsiniz ve bu modelleri bütçeniz sınırları içerisinde seçim yapabilirsiniz hepsinin özellikleri farklı büyük orta gibi istediğiniz özellikleri söylemelisiniz ben sizin önceden bütçenize göre düşündüğünüz seçmiş olduğunuz monitörün üzerinden seçeneklerden araştırma yaptım

Bu monitörleri düşünebilirsiniz ama belirlediğimiz kriterler içerisinde ve 2k IPS veya üstü olacaksa farklı araştıracağım

Max 8K bütçe ile 2k kaliteli bulabildiğim ürünleri listeledim:

MSI G272QPF 27" 1 ms WQHD G-Sync IPS Oyuncu Monitörü
Cooler Master GM27-CQS Monitör
MSI Pro MP273QP 27" 1ms WQHD Pivot IPS Monitör
ViewSonic VX2780-2K Monitör
Gigabyte G27Q Monitör
Xiaomi Mi 27 XMMNT27HQ Monitör

Bence bu bütçeye yaptığım bu liste çok değerli eğer değerlendirebilirseniz iyi olabilir gerçekten. karşılaşırıp kendinize göre olanı alabilirsiniz. şimdiden hayırlı olsun.

Gamebooster mı komedi resmen. Rastgele onermissiniz. Bir tek MSI ve Gigabyte olan alınabilir, onlar da mükemmel değil, Gigabyte iyi tâbii. Kaliteli listeymis güldüm bayağı.

Konu sahibine tekrar söylüyorum. Yolladığım monitörü al geç, üzerinde çok düşünmeye gerek yok.

Zaten kendi sistemini satıp yenisini alsan yine RTX 4060 tarzı bir şey olacak, yine 1080P oynayacaksin.

Son düzenleme:
Game booster mı komedi resmen. Rastgele onermissiniz. Bir tek MSI ve Gigabyte olan alınabilir, onlar da mükemmel değil, Gigabyte iyi tâbii. Kaliteli listeymis güldüm bayağı.

Konu sahibine tekrar söylüyorum. Yolladığım monitörü al geç, üzerinde çok düşünmeye gerek yok.

Zaten kendi sistemini satıp yenisini alsan yine RTX 4060 tarzı bir şey olacak, yine 1080p oynayacaksin.

Hocam 4060 oyunarı 2K oyun oynatmaz mı?

Geri
Yukarı