AOC 24G2U Işık Sızması

Tekrardan çekip tekrardan yükledim, bu sefer patlamayı minimuma indirmek ve ışığı güzel almasını sağlamak için iyice bekledim, diğerine kıyasla saatin beyazlıklarından patlamanın ne kadar fazla olduğunu görebilirsiniz, şuanda da aynı durum geçerli mi sizce?
İşte mesela dediğim gibi bu fotoğrafta da hiç yok gibi görünüyor.

Tekrar uğraştım, ve kendi gözüme en yakın görünür miktarda olanı buldum, neredeyse bu şekilde görünüyor ekran, gözle bakıldığında sadece bir tık fazlası, siz olsanız gönderir misiniz ? Fikirleriniz benim için önemli çünkü monitör konusunda yetkin birisi değilim. Gönderilmesi gerekiyorsa gönderilmesi taraftarıyım, fakat değişim yapılır mı? Ya da yapılsa bile diğer gelecek olan buna nazaran ne kadar iyi olacak onun şüpheleri var içimde.
IMG_5795.jpg

Sağ alt köşe saatin üstü ve sol üstteki fotoğrafın hemen sağından sızan ışık var, ayriyetten diğer köşelerden de yapıyor ama onları farkedemiyorum, kendimi zorlamam neredeymiş diye şöyle bi doğrulup bakmam gerekiyor.

Tekrar uğraştım, ve kendi gözüme en yakın görünür miktarda olanı buldum, neredeyse bu şekilde görünüyor ekran, gözle bakıldığında sadece bir tık fazlası, siz olsanız gönderir misiniz ? Fikirleriniz benim için önemli çünkü monitör konusunda yetkin birisi değilim. Gönderilmesi gerekiyorsa gönderilmesi taraftarıyım, fakat değişim yapılır mı? Ya da yapılsa bile diğer gelecek olan buna nazaran ne kadar iyi olacak onun şüpheleri var içimde.Eki Görüntüle 758336
Sol üst ve sağ alt beni rahatsız ederdi yalan olmasın. Ben böyle bir durumda gönderirdim.

Sol üst ve sağ alt beni rahatsız ederdi yalan olmasın. Ben böyle bir durumda gönderirdim.
Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Bir şey daha soracağım, geri gönderme durumunda, vatan bilgisayar direkt yenisini gönderiyor mu yoksa öncelikle aocye gidip oradan yenisi mi geliyor bilginiz var mı ? Yani gönderildikten sonra, bir sorun yok denilip geri gelme ihtimali var mı? İnternetten aldım öyle bir durumda da açıkcası iade talebinde bulunurum, ama bu fiyat bandında IPS monitör ne alabilirim bilemiyorum.

Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Bir şey daha soracağım, geri gönderme durumunda, vatan bilgisayar direkt yenisini gönderiyor mu yoksa öncelikle aocye gidip oradan yenisi mi geliyor bilginiz var mı ? Yani gönderildikten sonra, bir sorun yok denilip geri gelme ihtimali var mı? İnternetten aldım öyle bir durumda da açıkcası iade talebinde bulunurum, ama bu fiyat bandında IPS monitör ne alabilirim bilemiyorum.
Böyle bir hakları mümkün hocam, muhtemelen servise gönderecekler. Ölü Pikselde 5 Ölü Piksel istiyorlardı bildiğim kadarıyla ancak ışık sızmasındaki süreci tam olarak bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem, yüksek ihtimalle servise girecektir ama kontrol yapılıp değişim veya iade verirler. Dediğim gibi ama daha önce böyle bir şey yaşamadığım için bilmiyorum hocam.

Böyle bir hakları mümkün hocam, muhtemelen servise gönderecekler. Ölü Pikselde 5 Ölü Piksel istiyorlardı bildiğim kadarıyla ancak ışık sızmasındaki süreci tam olarak bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem, yüksek ihtimalle servise girecektir ama kontrol yapılıp değişim veya iade verirler. Dediğim gibi ama daha önce böyle bir şey yaşamadığım için bilmiyorum hocam.
Peki hocam benim internet alışverişinden doğan cayma hakkım da var, ben bunu geri gönderdiğimde o süre sonunda gelmesi durumunda benim iade hakkım yanar mı yani şöyle söyleyeyim 13'üne kadar koşulsuz şartsız ben bunu gönderip iadesini talep edebiliyorum. Ancak ben yarın bunu göndersem bana 16'sında geri gönderirlerse o hakkım yanmış olur mu? Bu konuda bilginiz var mı ?

Bazı firmalar birebir değişim yapıyor. Servise de yollayabilirler. Birçok farklı deneyim var bu konuda, kimine birebir değişim kimine servis+değişim kimine servis+panel değişim ama mutlaka değişim olacaktır, sonuçta bu bir ayıplı mal statüsünde.

Peki hocam benim internet alışverişinden doğan cayma hakkım da var, ben bunu geri gönderdiğimde o süre sonunda gelmesi durumunda benim iade hakkım yanar mı yani şöyle söyleyeyim 13'üne kadar koşulsuz şartsız ben bunu gönderip iadesini talep edebiliyorum. Ancak ben yarın bunu göndersem bana 16'sında geri gönderirlerse o hakkım yanmış olur mu? Bu konuda bilginiz var mı ?
Olmaz hocam, olmaması gerekir ki iade hakkın varsa iade edip yeni bir monitör de satın alabilirsin. Kafanı karıştırmak istemem açıkçası Vatan ile görüşebilirsin en doğru ve güncel bilgileri verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı