AOC 24G2U nasıldır?

İtopya'dan alınır değil mi? Fiyat olarak şu an burası iyi.

1 hafta daha bekle 11.11'de n11'den al. Bu arada kupon topla. %10 indirim kuponları 1000+ lira kuponları oluyor. En azından bi 100-110 lira düşük alırsın. Bir de İtopya'dan şikayetçi olan çok var. Ölü piksel ya da herhangi başka bir sorun çıkarsa normalden daha uzun sürebilir değişim süreci

Şu an monitörüm yok diye biraz acele edeyim diyorum, nedense bana bu monitörün fiyatı daha düşmez gibi geliyor. itopya yerine incehesaptan'da alabilirim.

Valla ben de düşmez diye 11.11'i bekliyordum. Cuma günü şaşırtıcı bir şekilde 27" modeli indirime girdi. Öyle olunca dedim bari 27'yi alayım. Kısmet yani, düşedebilir. Ama düşeceği 100-150den fazla olmaz. Onu göz önünde bulundurarak istersen alabilirsin

Bende aldım monitörü hafif ışık sızması var ama test yapınca fark ettim, normal de hiç belli değil. Sağ ve sol altta var sağdaki azcık daha fazla.

Sorun olmaz değil mi? @Eryd @EArcy
74661790_417889155518401_3821824881104781312_n.jpg

Bende aldım monitörü hafif ışık sızması var ama test yapınca fark ettim, normal de hiç belli değil. Sağ ve sol altta var sağdaki azcık daha fazla.

Sorun olmaz değil mi? @Eryd @EArcy
Eki Görüntüle 456790
Fazla değil, IPS ve VA ekranlarda bunlar çok normal. Zaten normalde fark etmiyorum demişsiniz. Benim gördüğüm sadece sağ altta var. Şimdi ben test yapsam bende de çıkar biraz. Hiç sorun etmenize gerek yok.

Ben bu monitörü almadan önce 4000 küsür liralık Gigabyte Aorus AD27QD alıp iade ettim, onda bile görünüyordu aynı böyle kapkaranlık ortamda test edince.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı