AOC 24G2U vs LG 24GN650 vs TUF VG249Q vs Viewsonic XG2405

Tuncay71

Decapat
Daha fazla  
Selamunaleykum arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Monitör almak istiyorum ama kararsız kaldım. Sizlerin bilgisinden yararlanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. On gündür monitör araştırıyorum, dört monitör arasında kaldım. Alışveriş sitelerinde farklı farklı yorumlar yazılmış, benim için görüntü kalitesi çok daha önemli. Sizin görüşleriniz nelerdir siz ne önerirsiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Parlaklık aşırı derecede düşmüyorsa alınır hâlâ, renk konusunda da çok çok büyük bir fark olduğunu zannetmiyorum, benim için gerçek 1 ms olması daha iyi.

Parlaklık aşırı derecede düşmüyorsa alınır hâlâ, renk konusunda da çok çok büyük bir fark olduğunu zannetmiyorum, benim için gerçek 1 ms olması daha iyi.
Aralarında %19 sRGB farkı var ve AOC arka aydınlatma konusunda önde. Aynı zamanda AOC’da İGZO var ve Adobe RGB desteği var. 1 MS olsa bile aradaki fark hissedilecek derecede değil zaten.

TN panel al demiyorum, aralarında uçurum bir fark yok, çoğunuz yan yana gelse anlamazsınız bile aradaki farkı.

Geri
Yukarı