AOC 27G2U incelemesi

Gecen hafta cuma günü İncehesap'ın Gaming geceleri kampanyasından 1499 liraya aldım.

27G2U sipariş verdim umarım dediğin gibi çıkar. Zaten beğenmez sem bu sefer kesin TN panel Ali cam. Çünkü VA panele bir şans verdim berbattı. IPS panelede bir şans vereyim dedim. Bu da berbat çıkarsa iade edip. ASUS VG278QR alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
27G2U sipariş verdim umarım dediğin gibi çıkar. Zaten beğenmez sem bu sefer kesin TN panel Ali cam. Çünkü VA panele bir şans verdim berbattı. IPS panelede bir şans vereyim dedim. Bu da berbat çıkarsa iade edip. ASUS VG278QR alacağım.

Merakla tecrübenizi paylaşmanızı bekliyorum ürün geldiğinde.

Berbat çıkma şansı olduğunu düşünmüyorum. Monitör geldiğinde görüntü ayarlarını yapın, OverDrive'ı da Strong'a alın. Ghosting de yaşamazsınız, kötü görüntü de almazsınız. Alıp da berbat dediğiniz VA model hangisi merak ettim.

24G2U modeli bugün elime ulaştı. QP bilişim'den 1229 ₺'ye aldım. Henüz herhangi bir ayarına dokunmadım ama bir laptopa bakıyorum, bir monitöre bakıyorum ve laptopta geçirdiğim yıllar için kendime üzülüyorum. Laptopa HDMI ile bağladım ölü piksel testi yaptım çok şükür herhangi bir sorun çıkmadı. Verdiğim kasa siparişi gelince DP ile de deneyebileceğim. 144 Hz ayarını açamadım, ufo testinde 60 Hz olarak yapıyor hep testi. Ghosting var gibi geldi ama henüz anlayamadım tam olarak. Tam olarak hangi ayarları nasıl yapmamız gerektiğini anlatabilecek biri varsa ve anlatırsa sevinirim. Umarım sahip olmak istediğinize sahip olabilirsinizsiz de. Ufak bir not geçeyim; bunun 27' olanı harikadır diye düşünüyorum. Şu an 24' olana 60CM civarından bakıyorum ve mükemmel.

Dosya Ekleri

• IMG_20191112_222118.jpg
    IMG_20191112_222118.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 198
24G2U modeli bugün elime ulaştı. QP bilişim'den 1229 ₺'ye aldım. Henüz herhangi bir ayarına dokunmadım ama bir laptopa bakıyorum, bir monitöre bakıyorum ve laptopta geçirdiğim yıllar için kendime üzülüyorum. Laptopa HDMI ile bağladım ölü piksel testi yaptım çok şükür herhangi bir sorun çıkmadı. Verdiğim kasa siparişi gelince DP ile de deneyebileceğim. 144 Hz ayarını açamadım, ufo testinde 60 Hz olarak yapıyor hep testi. Ghosting var gibi geldi ama henüz anlayamadım tam olarak. Tam olarak hangi ayarları nasıl yapmamız gerektiğini anlatabilecek biri varsa ve anlatırsa sevinirim. Umarım sahip olmak istediğinize sahip olabilirsinizsiz de. Ufak bir not geçeyim; bunun 27' olanı harikadır diye düşünüyorum. Şu an 24' olana 60CM civarından bakıyorum ve mükemmel.

Ben oyuncu 1 modunda OverDrive'ı Strong'ta kullanıyorum. Ekstra birkaç ayar daha yapmıştım daha iyi renkler için ama onu tam hatırlamıyorum. Sen renklerle oyna gözüne en güzel geleni seç işte renk konusunda. OverDrive aktif olmadığı için ghosting yaşıyor olabilirsin.

Merhaba.
Benim siparişte geldi "27G2U" olan model. Durum bu, değişim istemeli miyim?
Telefon ile çekerken çok parlatmış ama üst köşeden bariz ışık sızması var.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-11-13 at 20.35.33 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2019-11-13 at 20.35.33 (1).jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 177
  • WhatsApp Image 2019-11-13 at 20.35.33.jpeg
    WhatsApp Image 2019-11-13 at 20.35.33.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 157

Geri
Yukarı