AOC 27G2U incelemesi

Bendeki ışık sızması böyle. Ama telefon absürd derecede fazla gösteriyor çekerken. Filmlerde ve oyunlarda hiçbir şekilde gözüme batan bir şey değil bu. Ki bildiğim kadarıyla ışık sızması olmayan IPS panel yok. Ama ikinci attığınız fotoğrafa bakılırsa benim monitörüme göre bir tık daha fazla IPS glow var köşelerde. Film ve oyunlarda gözünüze batıyor mu? Önemli olan bu @8506furkan

Eki Görüntüle 459184

Aslında tek benimkinde göze batan kısım sağ üst kısım. Orda cok fazla ışık sızması var. İade etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• 27G2U.jpeg
    27G2U.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleyen: Moderatör:
IPS glow la.

Aslında tek benimkinde göze batan kısım sağ üst kısım. Orda cok fazla ışık sızması var. İade etmeli miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bir izle istersen IPS glow farklı ışık sızması farklı şeyler miş. Belki iade ederken sorunu anlamalarında faydası olur bazı durumlarda iade etme hakkımız yok galiba emin olamadım. Sence var mı iade değişim hakkı ölü piksel dışında?

Ben daha çok Adobe Premiere, aftereffect, Photoshop gibi programlarda çalışıyorum. Monitörün renklerde kesinlikle problem yok. Ancak kullandıgım programlarda arka plan rengi hep siyah tonlarında oldugu için az da olsa göze çarpıyor ışık sızması.

Hayır. Aslında gözle görüleni fotoğrafa göre çok çok daha az. Telefon kamerası 1 ise 10 gösteriyor sızmayı. Öyle söyleyeyim.

Kardo monitör geldide 1 adet ölü pikselim var. Lakin sıkıntım şu oyunun modları alasında geçiş yaparken modları pek beyenmedi aşırı boğuyor insanı. Modları kapattım zamanda netlik olmuyor .NET'lik ayarını nasıl yapıyon. Dediğin gibi ghosting yok.

Geri
Yukarı