Dell S2417DG vs AOC AGON AG241QG

Asus ROG PG279Q 27" 4ms (HDMI+Display) QHD IPS Oyuncu Fiyatı
Bu ürünün az önce siparişini verdim. Yarın havale ödemesi ile tamamlanacak.

Ips panel istemiyorsanız tn panel olsun diyorsanız. 2K 1ms 165hz özelliklerine sahip bu modeli almak isterseniz eğer.
Asus ROG SWIFT PG278QR 27" 1ms (HDMI+Display) WQHD Oyuncu Fiyatı
Bu iki ürünün indirimi bugün bitiyor.

Siparişi vereceğim zaman fiyatın 3.810,72 TL sepet üzerinde güncellendi ve hemen siparişi verdim.
Önceki yorumlar da söylediğim ürünün görünen fiyat farkı ile sepet fiyatı farkını düzeltmişler.

Evet ,dün sahiptim fakat color banding ve ghosting problemleriyle karşılaşınca hemen topladım ve hb ye geri kargoladım. Şimdi paramın iade edilmesini bekliyorum umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Geçmiş olsun umarım en kısa sürede para iadenizi alırsınız. REV kaçtı acaba ürününüz? Kendi REV A04 ürünümde sorun çıkmadı sanırım şansım yaver gitti bu konuda. Ürün aslında tam bir F/P kralı. Bu özelliklere sahip daha uygun bir ürün yok ama color banding büyük sıkıntı özellikle siyah-koyu tonlarda.

Bende rev a02 vardı, bugün hepsiburada.com iade için kargoya verdim.Bakalım umarım kabul ederler de gidip AOC agon serisini alıcam.

Geçmiş olsun umarım en kısa sürede para iadenizi alırsınız. REV kaçtı acaba ürününüz? Kendi REV A04 ürünümde sorun çıkmadı sanırım şansım yaver gitti bu konuda. Ürün aslında tam bir F/P kralı. Bu özelliklere sahip daha uygun bir ürün yok ama color banding büyük sıkıntı özellikle siyah-koyu tonlarda.
Teşekkürler, REV A02 idi benim modelim. Paramı yaklaşık 24 saatte iade alabildim.
Sizde gerçekten hiç bir sorun yoksa bu şansın ötesinde bir şey bence :D
Reva02 versiyonlarında sorun vardır. Alacak arkadaşların dikkatine.
Tek A02 versiyonunda olsa yine iyi, bütün versiyonlarında sıkıntı var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı