Dell S2417DG vs AOC AGON AG241QG

Dell S2417DG modelinin REV A08 versiyonu bile var. Ancak bizim ülkemiz de stok bitimi olmadığı sürece yeni versiyonlar gelmiyor.
Kullandığınız S2716DG modelinin REV A05 versiyonu ülkemizde mevcut. Ancak satın alacağınız yer satışa konulmuş önceki versiyonları gönderiyorlar.
Hayır ,bizzat başka bir arkadaşım A08 modelini aldı ve aynı sorunlar çıktı. Arkasında revizyon numarası olarak A08 yazıyordu.

Bungo Baggins;
Dell S2716DG için mi diyorsunuz yoksa S2417DG modeli için mi konuşuyorsunuz.

Dell S2417DG nin REV A08 satışı ülkemiz de yok. Satan her yeri aradım ama REV A02 oldğunu söylediler hep.
Dell S2716DG nin ülkemizde satışta olan güncel versiyonu REV A05 olduğunu biliyorum. Dell S2716DG den bahsediyorsanız eğer REV A08 için geçen hafta gelmiş olabilir.

Bir aydır Dell monitör olarak bu iki model çok satılmaya başladı.

Bungo Baggins;
Dell S2716DG için mi diyorsunuz yoksa S2417DG modeli için mi konuşuyorsunuz.

Dell S2417DG nin REV A08 satışı ülkemiz de yok. Satan her yeri aradım ama REV A02 oldğunu söylediler hep.
Dell S2716DG nin ülkemizde satışta olan güncel versiyonu REV A05 olduğunu biliyorum. Dell S2716DG den bahsediyorsanız eğer REV A08 için geçen hafta gelmiş olabilir.

Bir aydır Dell monitör olarak bu iki model çok satılmaya başladı.
İki model için de konuşuyorum. Dell S2716DG modelini bir arkadaşım daha yeni aldı ve A08 gönderildiğini söyledi ayrıca aynı kronik problemlerinin olduğunu ve iade edeceğini söyledi. Ben ise S2417DG modelini hb'de hafta sonu indiriminden 1700 tl ye sipariş verdim ve dün elime geçti A02 modeli gönderilmişti. Aynı kronik sorunlar onda da çıktı ve bende hemen kargoya verdim ve geri gönderdim. Şuan da paramın iade edilmesini bekliyorum.

Bende Dell s2417dg a02 revizyonunu ayın 16'sın da hepsiburada.com'dan sipariş verdim.18'in de elime ulaştı monitörü test ettim ve color banding sorunu çıktı.Aradım Dell teknik destegi sorunu belirttim fotograflar yolladım panel testi yaptım bana diyorlar biz bir sorun görmüyoruz donanımsal degil.Degişmelerini istedim degişmiyorlar,en sonunda iade etmek istedim bugün bana inanmıyorlar sanırım kanıtlı resimler gönderdim haber bekliyorum iade için.Olmazsa mahkemeye gidicem.

Bende Dell s2417dg a02 revizyonunu ayın 16'sın da hepsiburada.com'dan sipariş verdim.18'in de elime ulaştı monitörü test ettim ve color banding sorunu çıktı.Aradım Dell teknik destegi sorunu belirttim fotograflar yolladım panel testi yaptım bana diyorlar biz bir sorun görmüyoruz donanımsal degil.Degişmelerini istedim degişmiyorlar,en sonunda iade etmek istedim bugün bana inanmıyorlar sanırım kanıtlı resimler gönderdim haber bekliyorum iade için.Olmazsa mahkemeye gidicem.
Dostum sana inanmıyorlarsa direk üründen eksik malzeme çıktı diyerek belirtebilirsin. Ürünün altında kutu içeriğinde hdmı kablosu olduğu yazıyor fakat hdmı kablosunu göndermiyorlar.
Benim kargoyu da şimdi teslim almışlar para iadesi vs. akıbeti bugün veya yarın belli olur. Eğer iade etmezlerse ben de tüketici hakem heyetine başvuracağım. Ben iadeyi ürünün içinden eksik malzeme çıktı ,sitede yazılanın aksine hdmı göndermiyorlar diye gönderdim.

Adeks'den almıştım REVA02 Versiyon diye. Bugün görüştüm sorunları söyledim iade talebi oluşturdum. Teslim edeceğim kendileri de kontrol edip onaylayıp veya onaylamayacaklar. Adeks müşteri temsilcisi türlü türlü sorular soruyor ürünün cayma hakkını kullanmamamız için. Bu görsel Color Banding için yeterli mi? Dell S2417DG kullanıyorum. Başka bir monitör kullanan arkadaş varsa aynı sahneyi paylaşırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Color Banding.jpg
    Color Banding.jpg
    696,2 KB · Görüntüleme: 110
Adeks'den almıştım REVA02 Versiyon diye. Bugün görüştüm sorunları söyledim iade talebi oluşturdum. Teslim edeceğim kendileri de kontrol edip onaylayıp veya onaylamayacaklar. Adeks müşteri temsilcisi türlü türlü sorular soruyor ürünün cayma hakkını kullanmamamız için. Bu görsel Color Banding için yeterli mi?
Fazlasıyla yeterli ,adeta pastel boya ile boyamışçasına bir görüntü ortaya çıkıyor.
Tabi işlerine gelmeyip ,biz yanlış bir şey görmedik gibi saçma sapan bahaneler üretirlerse hiç şaşırmam

Fazlasıyla yeterli ,adeta pastel boya ile boyamışçasına bir görüntü ortaya çıkıyor.
Tabi işlerine gelmeyip ,biz yanlış bir şey görmedik gibi saçma sapan bahaneler üretirlerse hiç şaşırmam
Diyemezler, video ve görseli mail olarak kendilerine de atacağım. Bizzat orada da test edip kendileri baksınlar. Dediğim gibi Cayma Hakkını kullandırtmamak için elinden geleni soruyorlardı :=)

Bu da benden bir görüntü. Valla bakalım yarın haber gelir herhalde yoksa hepsiburada.com rapor olmadan iade almıyor..Fazla para verip aynı özellikte olan AOC yada ASUS markasını alırım daha iyi.

Dosya Ekleri

• 2018-04-24 (2)-min.png
    2018-04-24 (2)-min.png
    398,2 KB · Görüntüleme: 101
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı