AOC C27G1 monitör dikey çizgi sorunu

leagyrosix

Picopat
Monitör
AOC c27g1
2 saat öncesine kadar monitörde bir şey yoktu. Optik temizleyici sıvı ve bez ile ekranı temizledim. Taktıktan sonra yine hiçbir şey yoktu fakat sonra birden bu çizgi çıktı. Yarım saat önce bir gitti geldi ama şimdi sürekli olarak duruyor. Kablo tak çıkar yaptım. Sorun aşağıdaki gibi.

Dosya Ekleri

• f119146e-bedb-45db-ac73-9843ed221386.jpg
    f119146e-bedb-45db-ac73-9843ed221386.jpg
    189,9 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba, sorunu çözebildiniz mi acaba ben de aynı sorunu yaşıyorum da çözdüyseniz nasıl çözdünüz bana panel arızası dediler o da monitör parası olur boşa zaman harcama dendi ama içime sinmedi.

Merhaba, sorunu çözebildiniz mi acaba ben de aynı sorunu yaşıyorum da çözdüyseniz nasıl çözdünüz bana panel arızası dediler o da monitör parası olur boşa zaman harcama dendi ama içime sinmedi.
Hocam vallahi çözemedim. Ben de alıştım dert etmedim bu şekilde kullanıyorum. Alıştığınızda rahatsız etmiyor görmüyorsunuz bile. Zaten çok koyu yani koyu mod ve renk tonları kullandığınız zaman işletim sisteminizde hiç farketmiyor (Oyunlar hariç) Muhtemelen ben temizlerken içine sıvı kaçtı da böyle bir sorun yaşadım ya da kronik sorunlu bilemem ama dediğiniz gibi panel parasına 240hz monitor alırım

Geri
Yukarı