AOC C32g1 144Hz 1MS 31.5INç monitörü önerir misiniz?

AslanOnbir

Hectopat
Başlıkta da sorduğum gibi bu monitörü önerir misiniz? Yoksa önerebileceğiniz başka monitör var mıdır? Ben birazda büyüklüğünden dolayı sevdim.

C24G1 kullanıyorum sanırım tek fark ekran boyutu gayet memnunum. VA panel olduğu için renkler falan da güzel.

Önermem. 24 inç'e kadar 1080p, 27 inç ve üstü için 2K monitörleri tercih edilir. Modeline ve panel tipine göre en fazla 27 inç 1080p monitör tercih edilebilir. 31.5 inç'e 1080p ekran hiç gitmez. Bilgisayar monitörü olarak kullanacaksanız piksel sayarsınız, bulanıklık / keskinlik sorunu yaşatır. Ancak uzağa koyup film izleyip konsol oynayacaksanız alınır.

Önermem. 24 inç'e kadar 1080p, 27 inç ve üstü için 2K monitörleri tercih edilir. Modeline ve panel tipine göre en fazla 27 inç 1080p monitör tercih edilebilir. 31.5 inç'e 1080p ekran hiç gitmez. Bilgisayar monitörü olarak kullanacaksanız piksel sayarsınız, bulanıklık / keskinlik sorunu yaşatır. Ancak uzağa koyup film izleyip konsol oynayacaksanız alınır.

İnceleme videosunda yakından oyun oynayan kişi herhangi bir sorun olmayacağını belirtti. Anlayamadım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı