Apartmanın önünde ses yapan çocuklara ne yapabilirim?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Size başlık garip gelebilir ama hakikaten çok büyük bir sorun. Oturduğum sitede 6 apartman var, apartmanların arası gölgelik düz bir yer. En az 20 tane çocuk yasaklara rağmen benim oturduğum apartmanın önünde toplanıp bağıra çağıra oyun oynuyorlar sabah 7'den iftara kadar. Uyuyanlar vs. kızıyorlar ama dinleyen yok. Aşırı derecede sinirlenmeye başladım. Etrafta bir sürü düzlük, çimenlik var ama apartmanın arasında toplanıp etrafı yıkıyorlar. Son çare polis çağıracağım ama bir önerilerinizi görmek istiyorum. Canım sıkılmaya başladı kulaklıkla müzik dinlerken bile arkadan "AAAAA UUUUUU" diye ses geliyor çıldırmak üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorunu yaşıyordum. İnsanların hiçbirine güvenmediğim için (silahta çıkar yani) ve üstteki komşudan zaten nefret ettiğim için (her an bir ses) direk polisi aradım. Ceza kesildi üstelik gürültüyü bile kestiler.

Bizim sitede de aynı sıkıntıdan var üstüne üstlük velileri de onlar gibi şikayet edenlere size ne tarzı tersliyorlar en az 3 4 kez polis geldi uyarıp gittiler hala devam ediyorlar.
Ayrıca yasak yokken sitenin bahçesinde maksimum 5-10 çocuk varken yasak sırasında herkesin dışarı çıkması?

Son düzenleme:
Sen sen ol su zamanda bazi seyleri gormezden gelmeye calis millet bunalmis ve psikolojisi bozulmus durumda. Basin agirir bu gibi durumlarda arkadasin dedigi gibi polise sikayet et sadece sozlu satasmaya girme ok. Bunu neden dedim ben bazi seyleri cok yasadim milletin eline koz verme firsatcilik yaparlar ok.

Yeni konular

Geri
Yukarı