Apex Legends güzel bir oyun mu?

Tamamen yayıncıların şişirdiği bir oyun başlangıçta TR'de pek çok yayıncı açıp reklamını yaptı herkeste haliyle çöktü oyuna sonradan kimse oynamamaya başladı. Ben oynamadım bilmiyorum sadece izlenimim bu.
Aslında şişirme değil. Titanfall evrenini biliyorsan onunla bağlantılı. Hangi Battle Royale oyununda hikaye var soruyorum sana:D
Ona lafım yok zaten.
Ben de sizi doğruluyorum:D

Aslında şişirme değil. Titanfall evrenini biliyorsan onunla bağlantılı. Hangi Battle Royale oyununda hikaye var soruyorum sana:D

Aslında ilk geldiği zamanlardaki gibi başka oyunların alabileceği kadar güzel mekanikler getirseler yükselirler. İlk zamanlarda Fortnite bile Apex'ten bazı özellikleri kopyaladı.

Valla hiç birinde yok ama çekiyor oyunlar bir şekilde Apex onu başaramadı demek ki altını çizerek tekrar söylüyorum oynamadım. :)
Ama gözüken o ki fazla oyuncu kaybettiler sebebini bilmiyorum bu sadece Apex içinde değil PUBG'de kaybetti fazlasıyla. Aslında iki oyununda sıkıntısı optimizasyon herkes bundan dert yakınıyor sürekli sistem geliştirmemiz gerekiyor gibi her patch da FPS düşüşleri yaşıyoruz.

Merhaba arkadaşlar, Şu an bu oyunu indiriyorum. YouTube videolarından hoşuma gitti. Sizce nasıl bir oyun? Bu tarz PUBG Mobile gibi önereceğiniz oyunlar var mı?
Kardeşim oyun çok güzel. Oyun normal bir Battle Royale oyunundan biraz farklı. Türkiye'de rehber çok az var. Bunlardan biri İşin Aslı(Tek bildiğim rehber hatta). Biraz araştırarak oyunun içine dalabilirsin. Yine aynı kanalda karakterlerin hikayeleri ile ilgili videolar da var. Onları da izlemeni tavsiye ederim.

Aslında ilk geldiği zamanlardaki gibi başka oyunların alabileceği kadar güzel mekanikler getirseler yükselirler. İlk zamanlarda Fortnite bile Apex'ten bazı özellikleri kopyaladı.
Şuan da fortnite'da ölü oyun olarak sayılabilir. Online oyuncu sayısı geçen yıllara göre %50-70 oranında azaldı.

Valla hiç birinde yok ama çekiyor oyunlar bir şekilde Apex onu başaramadı demek ki altını çizerek tekrar söylüyorum oynamadım. :)
Ama gözüken o ki fazla oyuncu kaybettiler sebebini bilmiyorum bu sadece Apex içinde değil PUBG'de kaybetti fazlasıyla. Aslında iki oyununda sıkıntısı optimizasyon herkes bundan dert yakınıyor sürekli sistem geliştirmemiz gerekiyor gibi her patch da FPS düşüşleri yaşıyoruz.
Apex'de kim optimizasyondan dert yakınıyormuş ben hiç görmedim. Bence bir şans versen çok güzel olacak o zaman optimizasyonun alasını göreceksin:D
bazı yayıncılar hile çok diye bırakınca doğal olarak millette bıraktı.Şimdi nasıl bilemem.
Ben oynadığım maçlarda hileye denk gelmedim. En azından 'Abi bu hiledir.' sadece 1-2 defa dedim. O da adamların seviyesi ve öldürme sayılarına bakarak.

Apex'i diğer battle royal oyunlarından en iyi özelliği seni direk savaşa sürüklemesi yüksek bir yerden atladığında canın gitmemesi tarzı çok iyi yanları var ve p2w değil bu yönü iyi. 2 arkadaşın ile saatlerce oynarsınız farkına varmadan :)

Apex'de kim optimizasyondan dert yakınıyormuş ben hiç görmedim. Bence bir şans versen çok güzel olacak o zaman optimizasyonun alasını göreceksin:D
Valla en son bir yayıncı söylemişti ben sadece izledim adını unuttum bu Apex'inde optimizasyon sıkıntısı var diye bazı yerlerde 120 FPS bazı yerlerde 80 falan alıyorum dedi. Yanlışta olabilir bu arada şans verecek zamanım yok valla gönül ister ki her oyunu oynayayım ama işten eve geçip 2-3 tur PUBG atıp uzanıyorum vaktim olmuyor pek. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı