Apple 7 almak mantıklı mı?

aynen kanka
Kanka sence ne alayım yurt dışı Note 12 Pro 5G düşünüyorum ya da yenilenmiş SE 2? (bu arada ne taktılar ya Apple 13'e xd)
yenilenmiş telefon alma kanka sakın onu bir ele öncelikle o cihazlar sakat. yurt dışı 13 al veya pro al daha iyi olabilir ben adroid kullanmıyorum kanka o senin bileceğin bir şey ama ıphone ölmez hiç bir zaman. apple 13 yd cihazı ben bunu şuan hatla kullanıyorum kapanınca hattı diğer telefona takıcam buradan da net falan yapıcam aramaları o telefondan sorun yok yani :D 13 21 k aldım

Şebek bağlantı taktiği var. Iphone 7'ye gidecek sinyali kayıtlı olmayan 13'e gönderebilirsin. Garanti bir taktik değil ama. Bir arkadaşının iphone model telefonu varsa onda bir dene istersen.
kanka nasıl yapıyorlar bilgin var mı 7 var bende aldım bugün de

Son düzenleme:
kanka nasıl yapıyorlar bilgin var mı 7 var bende aldım bugün de
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda gösteriyor nasıl yapıldığını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda gösteriyor nasıl yapıldığını.

Gösteriliyor ama yakalanırsan IMEI klonlandığı için kapatılıyor mantıklı değil.

Gösteriliyor ama yakalanırsan IMEI klonlandığı için kapatılıyor mantıklı değil.
Merdanın kurduğu cümlesindeki saçmalık şu; iki cihazdan da aynı anda sinyal gittiği zaman klonlandığı fark edilir diyor. Bu arkadaş Iphone 7 telefonunu aktif olarak kullanmazsa anlaşılması teknik olarak mümkün değil. Böylece telefon kenarda da dursa sinyal almayı kesmeyecek sadece olur da bir şekilde kayıtsız telefonun sinyali kesilirse videodaki işlemi tekrar yapması gerekecek.

kankam ben zaten apple 7 kullanmayacağım kenara koyacağım hiç işlem yapılmayacak telefonla ilgili ben 13 kullancağım yani 7 kimseye vermeyeceğim satmayacağım da acaba denesem apple 7 kapanır mı tamamen onu düşünüyorum

Geri
Yukarı