Apple Arcade oyun önerileriniz nelerdir?

İşletim sistemi
iOS
Kesinlikle ve kesinlikle Dead Cells oyna. Zaten daha iyi bir oyun oynayamazsın Arcade'de. Oyunun mekaniği gereği bol bol ölüp tekrar başlayacaksın ama bir yerden sonra güçlendikçe marketten kalıcı geliştirme aldıkça ilk kısımlar çok kısa sürmeye başlıyor sıkılmazsın.

Stardew Valley çok güzel bir köy oyunudur. Fakat içerisinde gizemli olaylar ve bir sürü ayrıntı bulunuyor. Arcade'de oynamadım fakat bilgisayarda uzun uzun zamanlar geçirdim çok iyi kaliteli bir oyun onu da oynayabilirsin Arcade'de var.

Stardew Valley çok güzel bir köy oyunudur. Fakat içerisinde gizemli olaylar ve bir sürü ayrıntı bulunuyor. Arcade'de oynamadım fakat bilgisayarda uzun uzun zamanlar geçirdim çok iyi kaliteli bir oyun onu da oynayabilirsin Arcade'de var.
Teşekkürler ikisine de bakıyorum hemen :)

Kingdom ve Kingdom Two Crowns, Samurai Jack. (Birazdan daha fazla oyun ekleyeceğim)
Teşekkürler, diğerlerini sabırsızlıkla bekliyorum :)

Teşekkürler ikisine de bakıyorum hemen :)

Teşekkürler, diğerlerini sabırsızlıkla bekliyorum :)

Oceanhorn 2 (Grafik açısından vs. Zelda'ya benzeyen bir oyun, oynamıştım.)

SpongeBob SquarePants (Oyunun mantığını hikayesini vs. Bilmiyorum ancak oynayan ve beğenen çok fazla insan var)

Lego Brawls (Lego'nun resmi oyunu, yine kendim oynamadım ancak yorumları olumlu)

Leo's Fortune+ (ya da BadLands'de olabilir benzer oyunlar) (Her iki oyunu da oynadım, pek bir hikayeleri falan yok ancak vakit geçirmek için güzel oyunlar)

Pocket Build+ (Arcade üyeliğim varken keşfetseydim oynardım, güzel bir oyuna benziyor)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar hocam.

Kesinlikle ve kesinlikle Dead Cells oyna. Zaten daha iyi bir oyun oynayamazsın Arcade'de. Oyunun mekaniği gereği bol bol ölüp tekrar başlayacaksın ama bir yerden sonra güçlendikçe marketten kalıcı geliştirme aldıkça ilk kısımlar çok kısa sürmeye başlıyor sıkılmazsın.
Bencede harika bir oyun. Bende kullanıyorum arcade'i

Yeni konular

Geri
Yukarı