Apple Ekosistemi hakında izlenimlerim

Kaynak paylaşın, ben de bakayım.
1669844920019.png

Merhaba,
Elimde aktif olarak kullandığım iPhone SE2020 64 GB, Apple Watch series 6 Nike Edition, AirPods Pro var.
Geçen yıl bu zamanlarda SE2020 aldım.
Donmadan her şeyi açıyor, ekosistem olarak da iyi ama ağzına kadar bug dolu.
Önce klavyede olan buglardan sıkıldım, sonra pilinden. Şimdi de her şeyinden sıkıldım artık.
Siri düzgün komut almıyor, kendi kendine kapanıyor diye servise götürdüm ve 2 ay önce değişim yapıldı.
Arama yerinde bir şey yazınca arama yapmıyor, bir ara saklama alanıma bile bakamıyordum. Dün öğle gibi araç takımında bug olduğundan güncelleme yaptım ve telefon şarj olmuyor bildiğiniz.
Yaklaşık 3 saattir takılı ve şarjı 18'den 48 olmuş.
Günde birkaç kere şarja takmam gerekiyor bittiğinden ve gerçekten yetmiyor. Şarjı bitmesin diye saatten bildirimlere bakıp oradan mesaj gönderiyorum, ama yetmiyor.
Apple Watch'umda dokunmatiğinde donmaları var, gerçekten şimdiki aklım olsaydı Samsung ekosistemine geçerdim kesinlikle.
Yaptığım güncellemeyi geri alıp almamayı düşünüyorum, şaka gibi hallere düştük gerçekten.
Yani diyeceğim şu ki, kullanıcıyım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum Apple ekosistemini.

Ben 2 yıldır iPhone 11, yaklaşık 8 aydırda Apple Watch ⌚️ ile AirPods Pro kullanıyorum eko sistem olarak mükemmel çalışıyor diyebilirim. Sanırım size fabrikasyon hatalı ürün/ler gelmiş olabilir. Yerinizde olsam telefonu aldığım yere götürüp değişim talep ederim.

Ben 2 yıldır iPhone 11, yaklaşık 8 aydırda Apple Watch ⌚️ ile AirPods Pro kullanıyorum eko sistem olarak mükemmel çalışıyor diyebilirim. Sanırım size fabrikasyon hatalı ürün/ler gelmiş olabilir. Yerinizde olsam telefonu aldığım yere götürüp değişim talep ederim.

Apple destek ile görüştüm, uzaktan bir test yapıp birkaç şey yaptırdılar ve çözülür gibi oldu ama şu an yine aynı maalesef.
Bu telefon değişti bir kere hocam, Apple Watch'da da yürüyüş bildirimi geldiğinde ekran yemyeşil oldu falan anlamadım bana özel galiba.

Geri
Yukarı