Apple, Iphone 15 Pro'nun "en iyi oyun konsolu" olacağını söyledi

Belki güleceksiniz ama merak ediyorum, bu kadar mühendislik bilgisi olan bir şirket neden konsol sektörüne girmiyor?
Apple bildiğim kadarıyla daha önce girişti zaten de, ossurdu kaldı. Tutmadı hiç.
Yine tutacağını düşünmüyorum.

Hocam abartmayalım batar ne.:D
Hocam ps oyuncuları (ben dahil) şu eski oyunları oynayalım diye yalvarıyor. Bir de game boost gibi bişey olsa tam olur. Tabi sony çok akıllı olduğu için ps3 nesilinde hiç kimsenin kullanmadığı bir işlemci mimarisi kullanmadığı için hem yapımcılara hem de şuna anda bize sorun yarattı.

Hocam 16. Yüzyıl derken espri olarak mı dediniz yoksa cidden tarihi mi var bunun🤣
"The idea of ray tracing comes from as early as the 16th century when it was described by Albrecht
Dürer, who is credited for its invention."

Gerçekten 16. yüzyılda fikri ortaya atıldı.
Bu video 2018 tarihli bu video yüklendiğinde daha DLSS yoktu hocam.
Şu anki videolarda her iki teknolojiyi de dahil ediyorlar. O zamanlar iyi yemişler insanları.

"The idea of ray tracing comes from as early as the 16th century when it was described by Albrecht
Dürer, who is credited for its invention."

Gerçekten 16. yüzyılda fikri ortaya atıldı.
Hocam çok hızlı gelişmiş desenize bu teknoloji :)

Benimle Apple bir mi Allah aşkına? Dünyanın en değerli markasından bahsediyoruz, rastgele bir Çinli üreticiden mi bahsediyoruz? Neyse, boşa nefes benimki. Millet oyun testlerini paylaştığı zaman görürüz ne olup olmadığını.

Biz burada gücünden bahsetmiyoruz en iyi konsol olduğu iddiası üzerinden konuşuyoruz yoksa 60FPS oynatmak bir şey değil.

Hocam PS oyuncuları (ben dahil) şu eski oyunları oynayalım diye yalvarıyor. Bir de Game Boost gibi bir şey olsa tam olur. Tabii Sony çok akıllı olduğu için PS3 nesilinde hiç kimsenin kullanmadığı bir işlemci mimarisi kullanmadığı için hem yapımcılara hem de şuna anda bize sorun yarattı.

Hocam hep Game Boost diyorsunuz FPS Boost :D PS3 mimarisi nedeniyle bulut oyunculuk olmadan emülatörle çalıştırması çok zor ama sizinde dediğiniz gibi yalvaran PS alan kitle zaten rakibinde var olan bir şeyi kendinede getirince hemen rakibi batacak noktaya düşüremezsin gene geçen olur tabii.

Hocam hep Game Boost diyorsunuz FPS Boost :D PS3 mimarisi nedeniyle bulut oyunculuk olmadan emülatörle çalıştırması çok zor ama sizinde dediğiniz gibi yalvaran PS alan kitle zaten rakibinde var olan bir şeyi kendinede getirince hemen rakibi batacak noktaya düşüremezsin gene geçen olur tabii.
Hocam benim ps yi ne kadar övdüğümü biliyorsunuz. Acaba gelecekte xboxa geçsem mi diye düsünmemin resmen tek nedeni game boost mudur nedir o ve geriye dönük uyumluluk. Her şeyi boşverdim ya underground 2 gelsin next gene o bile yeter😄

Biz burada gücünden bahsetmiyoruz en iyi konsol olduğu iddiası üzerinden konuşuyoruz yoksa 60FPS oynatmak bir şey değil.
En iyi konsol kısmı zaten abartı kaçıyor. Ben de performans bazında bir iddiada bulunmuyorum. Oyun testlerinden kastım oyunu nasıl grafiklerle açtığı, deneyiminin nasıl olduğu vs.

Olmaması zaten başarısız olma ihtimalini doğuruyor sen şimdi gidip telefon çıkarsan tutmama ihtimali var aynı şey.

Asıl sıkıntı adamın bu kadar net konuşması. Apple oyun sektöründe Sony ile Xbox'ın ayakkabısından su içer. Kimse de bir şey diyemez. Fan boy olmayan birisi de buna itiraz etmez zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı