Apple, Iphone 15 Pro'nun "en iyi oyun konsolu" olacağını söyledi

Steam küçük cihazda güncel oyun oynama vaadi verdi ve başardı da. Ha tabii konu telefondan oynamaya gelince Apple bir ilk. Gerçi Resident Evil 4 görsellerinden belli, yaparsa en iyisini yapar ilah şirketim benim diye dolaştıkları şirketin cihazı RE4'ü çok kötü bir görsellikte oynatıyor.

Hocam videosu varsa atabilir misiniz RE4'ün merak ettim.

Daha doğru düzgün oyun olmadan yüzde 42 mobil büyük bir rakammış gelişmesi risk bence. (yarısı fifa mobil coin almadır ama neyse.)
Hocam bizim korkmamıza gerek yok. Mobil yükseldi evet ama bu nesilde konsollar sönük. Konsollar yükselsin anlaşılır gelirler
Kendim için konuşmuyorum ki zaten yukarıdada dediğim gibi konsol aşığı olan bir adamım ben televizyon karşısına uzanıp TV de oyun oynamayı severim ama herkes bizim gibi oyun manyağı değil evden işe giderken metroda açar biraz oynar otobüste oynar sadece zaman geçirir bunun için Switch alan onca insan var ben sadece kafa dağıtmak için oyun oynayan adamın küçük ekrana takılcağını sanmiyorum o kadar takılsa Steam Deck Switch falan bu kadar satmazdı.
Hocam buna katılıyorum. Normalde ben de nintendocuyum zaten. Şu oyun fiyatları alıp başını gitmese nintendo alırdım. Yoksa banane ps den xboxdan.

Telefona güçlü oyunlar gelse yine oynanmaz metroda oynadınız diyelim RTX çok güç isteyen bir teknoloji olacaktır mobilde zaten batarya performansı çok iyi değil.
NVIDIA'da nasıl bir isim yaptıysa hâla daha Ray Tracing(RT) teknolojisine RTX deniyor :) Halbuki RTX ekran kartının ismi.

NVIDIA'da nasıl bir isim yaptıysa hâla daha Ray Tracing(RT) teknolojisine RTX deniyor :) halbuki RTX ekran kartının ismi.

Hocam NVIDIA'nın kendi videosunda bile RTX on off yaziyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS rakamları gene iyi Xbox fazla sönük kaldı şu corona çok etkiledi bu seneki oyunları oyun göremedik daha.
Hocam ps zaten az etkilendi konsol satışında. Xbox bu nesili de kaybetti. Geçen nesil kadar ağır değil ama yine ağır bir mağlubiyet bu. Değişebilir desem de şurda yeni next gene ne kaldı...

Yeni konular

Geri
Yukarı